نیروهای حشد شعبی دفتر فرماندهی داعش در صحرای الانبار را منهدم کردند

ایسنا نوشت: سازمان حشد شعبی عراق امروز (پنج‌شنبه) اعلام کرد که نیروهایش مرکز فرماندهی گروه تروریستی داعش واقع در صحرای الانبار در غرب این کشور را منهدم کرده و یک طرح تروریستی بزرگ را خنثی کردند.

 به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، سازمان حشد شعبی عراق امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: فرماندهی عملیات منطقه الانبار در حشد شعبی، امروز از شناسایی و انهدام مرکز جدید فرماندهی داعش در صحرای الانبار و خنثی‌سازی یک طرح تروریستی بزرگ خبر داد.

قاسم مصلح، فرمانده این عملیات اظهار کرد: در عملیات امنیتی که با هماهنگی عملیات مشترک و جنگنده‌های ارتش عراق و بر اساس اطلاعاتی دقیق به سوی چند هدف در غرب استان الانبار آغاز شد، نتایج بزرگی محقق شد که از جمله آنها تخریب مرکز فرماندهی جدید داعش در صحرای الانبار در منطقه صعب العبور وادی الملصی و انهدام پایگاه‌های تازه احداث شده این تروریست‌ها بود.

همچنین مصلح گفت: در این عملیات یک دستگاه خودروی پیکاپ به کنترل درآمده، دو تروریست بازداشت شده و تلفن‌های همراه تروریست‌ها، لپ‌تاپ، اسلحه صدا خفه‌کن، تعدادی اسلحه سبک و مهمات آنها، یک خمپاره کالیبر ۸۱ و لوگوی یکی از خبرگزاری‌ها برای عبور آسان از ایست‌های امنیتی کشف و مصادره شدند.

نیروهای عراقی سه‌شنبه گذشته موفق شدند مقداری سلاح باقی مانده از داعشی‌ها را کشف و ضبط کرده و چهار مخفی‌گاه این تروریست‌ها را تخریب کنند.

312 310

کد خبر 1480838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =