بیرانوند: به یکی از بهترین تیم های جهان می روم

ایسنا نوشت: دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد روزی از تیم آنتورپ راهی یک تیم بزرگ اروپایی خواهد شد.

به نقل از فوتبال نیوز بلژیک، بعد از یک شروع نامطمئن از سوی بیرانوند همه چیز برای او خوب شد. او در سه مسابقه اول خود هفت گل در محوطه جریمه دریافت کرد، اما در ده روز گذشته سه کلین شیت کرد. علیرضا بیرانوند در حال حاضر در آنتورپ خیلی خوب عمل می کند، او مقابل یوپن بهترین بازیکن زمین شناخته شد تا دیگر آنتورپ فکر جذب یک دروازه بان دیگر نباشد.

او خیلی دیر به تمرینات تیم اضافه شد و رقیب او بوته هفته ها با تیم تمرین کرد و او در شروع لیگ درون دروازه قرار گرفت. بیرانوند گفت:  این واقعیت که من بازی نمی کردم به این معنی بود که من باید دو برابر سخت تمرین کردم.  حتی لحظه ای به ترک کردن تیم آنتورپ فکر نکردم. هرگز. من می خواستم تمام تلاش خود را برای قانع کردن مربی انجام دهم. وقتی به تیم رسیدم گفت: "تو دو ماه عقب هستی." با این حال ناامیدکننده بود که فرصتی پیدا نکردم. من واقعاً عصبانی بودم. البته این عصبانیت  هیچ ارتباطی با ژان رقیب من نداشت. او بهترین دوست من در خارج از زمین است.

بعد از دیدار برابر بروخه لکو، سرمربی آنتورپ صحبت هایی درباره بیرانوند و مدیریت باشگاه به زبان آورد و عنوان کرد او مجبور به بازی دادن به دروازه بان ایرانی شده است. دروازه بان ایرانی در پاسخ به این موضوع گفت: مربی چطور می توانست چنین حرفی بزند؟ شما نباید چنین کاری کنید. من از نظر  ذهنی شکسته شدم. یک مربی مانند پدر است، پس چنین سخنی یک ضربه بزرگ ذهنی است. اگر مربی اینطور درباره شما صحبت کند ، فکر نمی کنید دیگر فرصتی پیدا کنید. به روابط ژوزه مورینیو و ایکر کاسیاس در رئال مادرید در آن زمان نگاه کنید. این چیزها بعضی اوقات اتفاق می افتد. کپا ، یکی از بهترین دروازه بان های جهان اکنون در چلسی نیمکت نشین است و به نوعی می دانستم که دیر یا زود فرصت خود را پیدا خواهم کرد. هیچ وقت به خودم شک نکردم یک لحظه و برای یک ثانیه از آمدن به اینجا پشیمان نیستم. هر روز بیشتر از کار در اروپا لذت می برم و همه مردم ایران برای من دعا می کنند. این مرا بیشتر به سمت کار سوق می دهد. من به اینجا نیامده ام تا آخر عمر در اینجا بمانم. از اینجا به یکی از بهترین باشگاه های دنیا می روم، خواهید دید. 

بیشتر بخوانید: تکذیب ابتلای انصاریان به کرونای جهش‌یافته/عکس

253 251

کد خبر 1480931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =