۰ نفر
۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
پای صحبت‌های گوینده پیشکسوت بنشینید

«دست در دست» در ششمین ویژه‌برنامه زمستانی خود که جمعه ۱۰ بهمن روانه آنتن می شود میزبان مسعود اسکویی از گزارشگران پیشکسوت رادیو است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مسعود اسکویی، یکی از صداهای جادویی عرصه گویندگی و از گزارشگران پیکسوت رادیو با بیش از نیم قرن تجربه در گزارشگری ورزشی در ششمین شب‌نشینی زمستانی «دست در دست» هم‌صحبت سیاوش عقدایی مجری برنامه می‌شود.

این برنامه در بخش دعوت از گروه های جهادی این بار میزبان دو جهادگر به نام‌های نجف اوشانی و رضا امیرحسنی است. نمایندگان خیریه‌ای جهادی که تا کنون کار آبرسانی به روستاها و مدارس مناطق کمتر برخوردار عمدتا در جنوب استان کرمان و سیستان و بلوچستان، ساخت حمام، سرویس بهداشتی و خانه‌های ارزان قیمت در این مناطق، ارائه خدمات درمانی، توزیع ارزاق و ... را در کارنامه جهادی خود دارند.

در این فصل از برنامه «دست در دست» علاوه بر ادامه یافتن کمپین قصه‌ها با محوریت کرونا که به دل‌نوشته‌ها و داستان‌های مختلف ارسالی مخاطبان برنامه حول محور کرونا اختصاص دارد، مستندسازی از این قصه‌ها نیز صورت می گیرد.

«دست در دست» کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود.

۵۸۵۸

کد خبر 1481032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =