رئیس سنکتام درباره ایران با همتای اسرائیلی گفتگو کرد

فارس نوشت: «فرانک کنث مک‌کنزی» رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا در غرب آسیا موسوم به سنتکام، شامگاه پنجشنبه برای سفری دو روزه، وارد فلسطین اشغالی شد.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، مک‌کنزی ابتدا با «آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در مقر ارتش در تل‌آویو دیدار و رایزنی کرد.

ارتش اسرائیل نیز در بیانیه‌ای گفت مک‌کنزی قصد دارد در دیدار با فرماندهان نظامی این رژیم درباره «تهدیدات منطقه از جمله ایران» و نحوه مقابله مشترک با آنها گفت‌وگو کند.

به نوشته رسانه‌های صهیونیستی، فرمانده تروریست‌های سنتکام امروز (جمعه) به مقر وزارت جنگ این رژیم رفت و با «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دیدار و گفت‌وگو کرد.

این اولین سفر مک‌کنزی به فلسطین اشغالی بعد از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا و با هدف انجام مقدمات برای افزوده‌شدن رژیم صهیونیستی به حوزه کاری سنتکام است.

وی در این باره گفته بود: «این اقدام، روابط بین سنتکام و اسرائیل را رسمی می‌کند، البته تاثیر کمی بر عملیات‌های روزانه دارد اما فروش تسلیحات را تسهیل می‌کند».

فرمانده تروریست‌های سنتکام طی اظهاراتی در مسیر پرواز به فلسطین اشغالی، با ادعای اینکه دولت جدید این کشور فرصتی برای بهبود روابط با ایران است، مدعی شد تهدیدهای ایران در منطقه هنوز ادامه دارد.

310 310

کد خبر 1481073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =