دلیل جدید رادوشوویچ برای حاشیه‌سازی علیه پرسپولیس 

دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس همچنان مشغول ایجاد حاشیه برای سرخپوشان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از آن که هروویه میلیچ تصمیم گرفت به بهانه مسائل مالی و نیمکت‌نشینی، استقلال را ترک کرده و راهی کرواسی شود، بوژیدار رادوشوویچ هم همین بهانه را پیش کشید تا باشگاه پرسپولیس را تحت فشار بگذارد. 

با اینکه در ابتدای فصل، رادوشوویچ با مدیران باشگاه به این توافق رسیده بود که مطالبات فصل گذشته خود را بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا دریافت کند و باقی مطالباتش اواسط فروردین به حساب او واریز شود اما به یکباره توافقات را برهم زد و اعلام کرد که همین حالا پول می‌خواهد؛ درست در شرایطی که باشگاه به خاطر تسویه حساب با ماریو بودیمیر و چند خارجی دیگر از جمله اینیگو والنسیا دستیار گابریل کالدرون، تحت شدیدترین بحران مالی است. 

او برای آن که مطالباتش را زودتر از توافق قبلی دریافت کند، مدیران باشگاه را تهدید به شکایت در فیفا کرد اما در مقابل، در تمرینات حاضر می‌شد و هیچ دیداری را از دست نمی‌داد. او برای آن که فشار بیشتری روی مدیریت فعلی باشگاه وارد آورد، تصمیم گرفت در کنار اعتراض به مسائل مالی، بحث نیمکت‌نشینی را مطرح کند. گویا رادوشوویچ در مذاکره با مدیران باشگاه، به این موضوع اشاره داشت که یحیی گل‌محمدی و دستیارانش، او را در محل تمرین تحویل نمی‌‎گیرند و ازابتدای فصل نیز، هیچ دیداری به او نرسیده است! 

به هر حال، این بهانه‌جویی از سوی رادو ادامه داشت تا اینکه مدیران باشگاه موفق شدند با مذاکرات جدید، او را آرام کنند اما دروازه‌بان کروات پرسپولیس به جای آن که بی‌خیال حواشی شود، این بار بهانه جدیدی پیدا کرد و گفت مصدوم است. با همین بهانه، در سه جلسه قبلی تمرین حضور پیدا نکرد تا یحیی گل‌محمدی نامش را از لیست بازی با ماشین‌سازی تبریز خارج کند. 

این طور به نظر می‌رسد که بهانه‌های رادو برای تحت فشار گذاشتن کادرفنی و مدیریت باشگاه تمامی ندارد.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1481278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =