دسترسی آسان به متخصصین نقاشی ساختمان و لوله بازکنی در "خدمت از ما"

مدیریت و انجام بسیاری از کارهای مربوط به منزل، نیازمند ارتباط با طیف گسترده‌ای از متخصصین در حوزه‌های مختلف است. برخی کارهای منزل مثل بازسازی و تغییر فضای داخلی یا نقاشی ساختمان، هر چند سال یکبار انجام می‌شوند. معمولاً بیشتر افراد تمایل دارند این امور را به فردی بسپارند که ماهر و خوش‌قول باشد و نتیجه دلخواه‌شان را تمیز و به موقع تحویل دهد. بنابراین حاضرند با صرف وقت و دقت، این بنا، طراح یا نقاش ساختمان را پیدا کنند.

در مقابل، بعضی کارهای خانه خیلی غیرمنتظره و پیش‌بینی نشده‌اند، مثل گرفتگی سینک ظرفشویی یا لوله‌های فاضلاب سرویس بهداشتی. در این جور مواقع، فرصت زیادی برای یافتن بهترین لوله بازکنی که در نزدیکی ما باشد و در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات لوله بازکنی باشد، نداریم. ناچار هستیم تا به سرعت، یک متخصص لوله بازکن با تجربه و تجهیزات لازم پیدا کنیم.

در بازار خدمات آنلاین "خدمت از ما" بستری فراهم شده است تا در کنار یافتن متخصص هر فن در نزدیکی شما، بتوانید به رایگان قیمت خدمت مورد نیازتان را استعلام کنید. در ادامه به دو خدمت پرطرفدار رنگ آمیزی منزل و خدمات لوله بازکنی خواهیم پرداخت و عوامل مؤثر در قیمت نقاشی ساختمان و قیمت لوله بازکنی را برخواهیم شمرد.

راهنمای کامل خدمات لوله بازکنی

اکثر ما تجربه روبرو شدن با گرفتگی لوله فاضلاب یا سینک ظرفشویی را داشته‌ایم. کاملا طبیعی است که سریع به سراغ راه‌کارهای خانگی مثل استفاده از پمپ هوای دستی، آب جوش یا مواد شیمیایی برویم. اما برخی اوقات مشکل با این ترفندهای خانگی رفع نمی‌شود.

در ادامه، اطلاعتی درباره خدمات و قیمت لوله بازکنی بیان خواهیم کرد.

انواع خدمات لوله بازکنی شبانه روزی و ۲۴ ساعته

بیشترین درخواست لوله بازکنی برای رفع بوی بد چاه فاضلاب است. عامل اصلی این مشکل، گرفتگی لوله‌های چاه فاضلاب است که متخصصین لوله بازکن براساس تجربه و مهارتشان، محل و نوع گرفتگی را تشخیص داده و سپس با ابزارآلات و دستگاه‌های مخصوص لوله بازکنی، به رفع آن می‌پردازند.

بطور کلی، خدمات تعریف‌شده اتحادیه لوله بازکنی عبارتست از:

 • اتصال فاضلاب ساختمان به شبکه فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • لجن زدایی
 • درآوردن اشیا قیمتی از چاه
 • تعمیر چاه‌های ریزشی
 • رفع گرفتگی لوله‌های سینک‌های ظرفشویی و روشویی منازل و رستوران‌ها
 • تخلیه چاه

برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دو انتخاب پیش روی شماست. می‌توانید از راه‌کارهای ساده و تقریباً فوری خانگی شروع کنید. کارهایی که در این طور مواقع امتحان می‌کنید احتمالاً استفاده از پمپ هوای دستی، آب جوش یا مواد شیمیایی است.

اگر این ترفندها به رفع گرفتگی لوله کمکی نکرد، به معنی این است که گرفتگی پیچیده‌تر و یا گسترده‌تر از آن است که فکر می‌کنید و باز کردن لوله‌های فاضلاب نیاز به خدمات لوله بازکنی دارد. در واقع انتخاب دوم شما، تماس با شرکت‌های لوله بازکن است که خدماتشان را فوری و شبانه‌روزی ارائه می‌دهند.

کارآمدترین راه رفع گرفتگی لوله، استفاده از فنر لوله بازکنی است. البته استفاده از این دستگاه که انواع متفاوتی هم دارد، نیاز به مهارت و تجربه دارد. دستگاه دیگری که در اختیار اکثر متخصصین لوله بازکنی هست، دستگاه تراکم هواست که هوای فشرده را به داخل لوله پمپ می‌کند و جسم مانع یا گرفتگی را به جلو می‌راند.

قیمت لوله بازکنی براساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی چقدر است؟

در سراسر ایران، هزینه خدمات لوله بازکنی توسط اتحادیه مشخص می‌شود. شروع قیمت لوله بازکنی از محدوده‌ی ۷۰ تا ۱۶۰ هزار تومان است که البته فاکتورهای متعددی می‌تواند باعث افزایش نرخ پایه شود.

مهم‌ترین عامل در قیمت لوله بازکنی، تجهیزاتی است که لوله بازکن مورد استفاده قرار می‌دهد. بسیاری از این افراد دارای تجهیزات حرفه‌ای هستند که در چندین دقیقه، گرفتگی لوله شما را برطرف خواهند کرد. نیاز به کنده‌کاری اطراف لوله، میزان و نوع جسم مانع، نوع فنر مورد استفاده، طول لوله‌ها، گستردگی مشکل در سایر طبقات و زمان صرف شده برای کار از جمله موارد مؤثر در قیمت لوله بازکنی هستند.

همچنین، در میان سایر خدمات لوله بازکنی، برای باز کردن لوله فاضلاب هزینه بیشتری دریافت می‌شود. اگر برایتان اهمیت دارد که قبل از اعزام لوله بازکن، از هزینه‌ها مطلع شوید، در "خدمت از ما" از ۵ متخصص و شرکت لوله بازکنی در شهر خودتان به رایگان قیمت بگیرید.

راهنمای کامل نقاشی ساختمان

سریع‌ترین راه‌کار برای بازسازی فضای خانه،  نقاشی ساختمان با قیمت مناسب است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که در رنگ آمیزی منزل، رنگ کردن دیوارها فقط برای اتاق‌ها یا سالن پذیرایی خانه انجام نمی‌شود؛ شما می‌توانید کاشی و سرامیک آشپزخانه، حمام یا سرویس بهداشتی را هم با رنگ‌های مخصوص سرامیک و کاشی نو کنید.

برای نقاشی ساختمان لازم است تا به نکات مهمی مانند زمان نقاشی، نوع رنگ، انجام زیرسازی مناسب و بکار بردن برس یا غلطک توجه داشته باشید.

دسترسی آسان به متخصصین نقاشی ساختمان و لوله بازکنی در "خدمت از ما"

انواع رنگ‌های ساختمانی و راهنمای انتخاب رنگ مناسب

انتخاب رنگ، مهمترین مرحله رنگ آمیزی خانه است. لازم است تا به سه نکته تعیین کننده، توجه ویژه داشته باشید:

 • کاربری فضا
 • جنس رنگ
 • درجه کیفیت رنگ

گاهی اوقات یک نوع رنگ خاص تولیدکننده‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی دارد که باید در این مورد به درجه کیفی رنگ تولیدی توجه کنید.

بهترین راهنمایی در مورد خرید رنگ مناسب را از نقاش ساختمان باتجربه بخواهید؛ چرا که مراحل مختلف نقاشی ساختمان در جاهای متفاوت به رنگ‌های متفاوتی نیاز دارد. رنگ آستر و رنگ لاتکس در مراحل زیرسازی، رنگ پلاستیک یا رنگ روغن برای محیط‌هایی که به شستشو نیاز دارد، رنگ مولتی‌کالر اکثراً برای راه پله‌ها و جای پررفت‌وآمد، رنگ اکریلیک بیشتر در فضاهای پرنور و رنگ مخصوص کاشی برای فضای مرطوب آشپزخانه یا سرویس بهداشتی کاربرد دارند.

قیمت نقاشی ساختمان در سال ۹۹

براساس سه فاکتور متراژ، کاربری فضا و نوع رنگ و همچنین نیاز به زیرسازی یا بتونه کاری،  قیمت نقاشی ساختمان می‌تواند متغییر باشد. با توجه به این نکات شروع قیمت انواع نقاشی ساختمان به ازای هر مترمربع تقریباً به صورت زیر است:

 • نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک: ۲۱۰۰۰ تومان
 • نقاشی ساختمان با رنگ روغنی: ۲۵۰۰۰ تومان
 • نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک: ۲۳۰۰۰ تومان
 • نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر: ۲۳۰۰۰ تومان

مشابه با سایر خدمات زیرپوشش خدمت از ما، با ثبت درخواست نقاشی ساختمان، می‌توانید از چندین نقاش قیمت گرفته و با بررسی نظرات مشتریان آن‌ها به‌همراه سوابق خود متخصص، بهترین نقاش ساختمان را انتخاب کنید.

مجله "خدمت از ما"

یکی از جذابترین بخش‌های سایت "خدمت از ما"، مجله است. هر نکته یا فوت وفنی که در خانه به کارتان بیاید مثل نحوه تعمیر ترموکوپل بخاری و از بین بردن رسوب بخاری یا حتی مدل موی کوتاه را می‌توانید در مجله خدمت از ما پیدا کنید.

مجله خدمت از ما محلی برای حل چالش‌های روزمره پیرامون خانه، نظافت، تأسیسات، ساختمان، خودرو و حمل ونقل، حیوانات، زیبایی، دیجیتال و آموزش است. اگر تمایل دارید، برای خواندن این مطالب به صفحه مجله سری بزنید. بسیاری از مشکلات شما در خانه با آموزش‌های ساده موجود در مجله خدمت از ما رفع می‌شود.

دسترسی آسان به متخصصین نقاشی ساختمان و لوله بازکنی در "خدمت از ما"

یافتن بهترین متخصص لوله بازکنی و نقاشی ساختمان در"خدمت از ما

تصور کنید که در خانه نشسته‌اید و خیلی راحت وارد اپلیکیشن یا وب سایت khedmatazma.com می‌شوید، برای یافتن لوله بازکن یا نقاش ساختمان، از بین شرایط و گزینه‌های لیست شده هر آنچه را که مدنظرتان است، انتخاب می‌کنید و ثبت نهایی درخواست را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌زنید.

متخصصین درخواست شما را می‌بینند و قیمت نقاشی ساختمان یا قیمت لوله بازکنی را پیشنهاد می‌دهند. می‌توانید با مراجعه به صفحه متخصصین و براساس سوابق کاری، تجربه و همچنین هزینه پیشنهادی، بهترین متخصص را انتخاب کنید.

۲۱۲۱

کد خبر 1481935

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =