سرپرست اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور حکمی دکتر « ندا شفیعی » را به عنوان سرپرست اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد. ​

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین وبه نقل از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر غلامی آمده است؛

سرکار خانم دکتر ندا شفیعی
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب سرکار عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با توجه به نقش و اهمیت جایگاه خطیر روابط عمومی در دنیای ارتباطات، اطلاع رسانی، ارتباط مستمر با مردم و مسئولین و رسانه‌ها در راستای پاسخ‌گویی به مردم و نقش مهم و بی‌بدیلی که آن اداره کل در پیشبرد و اجرای راهبردها و برنامه‌های تبلیغاتی دولت محترم تدبیر و امید برعهده دارد، با همکاری و هماهنگی با کلیه معاونان و مدیران و همکاران وزارتخانه در اطلاع‌رسانی به موقع فعالیت‌های انجام شده توسط دانشگاهیان بویژه در حوزه توسعه علمی کشور و امور فرهنگی موفق و موید باشید.

همچنین وزیر علوم طی نامه‌ای ضمن موافقت با استعفای دکتر علیرضا عبداللهی‌نژاد مدیرکل سابق روابط عمومی، از زحمات وی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
شایان ذکر است؛ دکتر ندا شفیعی، دانش‌آموخته رشته علوم ارتباطات است که پیش از این معاون اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم بود.

47231

کد خبر 1481979

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =