اعلام جزئیات برگزاری بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی

ایلنا نوشت: جزئیات برگزاری بیست وپنجمین المپیاد علمی دانشجویی اعلام شد و بر این اساس مقرر شد کارت ورود به جلسه المپیاد راه‌یافتگان مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه جاری توزیع شود.

 بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور آزمون المپیاد راه‌یافتگان مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، صبح و بعد از ظهر روز جمعه اول اسفند سال ۱۳۹۹ در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.

بر این اساس آزمون‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه اول اسفند از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود. کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه تاریخ ۲۸ بهمن فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را در مهرماه انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

با توجه به شیوع کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و به منظور پیشگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.

همراه داشتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از ابتدای ورود به حوزه تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی می باشد. در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتماً فاصله فیزیکی مناسب را رعایت نمائید.

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل‌های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه‌های مجری ابلاغ شده است.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1482700

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =