اردوی استقلال مثل پادگان است!

مدافع تیم فوتبال استقلال با انتقاد از شرایط این تیم گفت: به ما می‌گویند بچه‌ها زیاد غذا می‌خورند و فقط یک مدل غذا به ما می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد دانشگر درباره اینکه استقلال با سختی مقابل نساجی به پیروزی رسید، اظهار داشت: بازی یکطرفه بود و نساجی 11 نفره دفاع می‌کرد. ما خیلی پاسکاری و حوصله کردیم و نمی‌خواستیم بی‌محابا کاری انجام دهیم که خدای نا کرده روی ضدحمله گل بخوریم.

وی افزود: با احتیاط بازی کردیم و می‌دانستیم گل می‌زنیم. ما در نهایت پیروز شدیم و سه امتیاز هم تقدیم به هواداران استقلال، اما باید بگویم که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کردیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه داریوش شجاعیان گفته بود که در اردوی این تیم فقط یک مدل غذا وجود دارد، گفت: قشنگ پادگان شده است! هر تیمی که به هتل می‌رود، سه چهار مدل غذا وجود دارد، اما به ما می‌گویند بچه‌ها زیاد غذا می‌خورند و یک مدل غذا به آنها بدهید. سه ماه است بالای سر این تیم نیامده‌اند ببیند مشکل ما چیست و بچه‌ها چه کار می‌کنند. ما در زمین مجموعه انقلاب تمرین می‌کنیم، اما دیروز آنقدر سرامیک و شیشه در زمین بود که کسی جرأت نمی‌کرد تکل بزند، چون سنگ و شیشه به پای او می‌رفت.

دانشگر تصریح کرد: ما رها شده‌ایم و کسی بالای سر تیم نیست. فقط کادر فنی و بازیکنان هستند و نه چیزی دیگری. هیچ چیزی نیست، به ما پولی نمی‌دهند و هیچ چیزی هم نمی‌گوییم و فقط ما می‌آییم و می‌رویم. فشار هواداران هم روی ماست و ما فقط برای آینده خودمان و نتیجه گرفتن تیم و هواداران چیزی نمی‌گوییم.

وی درباره اینکه وریا غفوری بعد از تعویض از استادیوم خارج شده است و گویا او به دلیل مشکلات مالی دلخور بوده که استادیوم را ترک کرده، گفت: در این باره چیزی نمی‌دانم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که بازیکنان استقلال چند درصد دریافتی داشته‌اند، اظهار داشت: من خودم 12 درصد گرفته‌ام. از سال قبل هم حدود 15 درصد طلب داریم و پول‌مان را نگرفتیم. چیزی هم در این باره نمی‌گویند، هیئت مدیره هفته‌ای یک جلسه دارد و چیزی در این باره هم نمی‌گویند و نمی‌دانیم چه کار می‌کنند. ما فقط برای خودمان، خانواده و هواداران‌مان بازی می‌کنیم که بتوانیم نتیجه بگیریم. راهی هم نداریم و باید این راه را برویم، اما بالاخره تا یک جایی می‌شود و از یک جای دیگر به تیم ضربه می‌خورد.

بیشتر بخوانید:فکری: قائدی باید تصمیم بهتری برای پنالتی زدن بگیرد

253 251

کد خبر 1483443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =