اظهارات پسر بهاءالدین خرمشاهی درباره وضع سلامتی پدرش پس از ابتلا به کرونا

فارس نوشت: فرزند بهاء‌الدین خرمشاهی اعلام کرد: متاسفانه به علت سطح کثیر درگیری ریه ایشان در روزهای ابتدایی،‌ نگرانی فوقالعاده‌ای نسبت به سلامتی ایشان وجود داشت که به فضل خدا و با گذر زمان از نگرانی‌ها کاسته می‌شود.

هفته گذشته بود که بهاء‌الدین خرمشاهی به علائمی از بیماری راهی بیمارستان شد و فرزند این شاعر اعلام کرد: درمان در حال انجام است.

حافظ خرمشاهی فرزند این حافظ پژوه در تازه‌ترین خبر پیرامون بهبود پدر اعلام کرد: استاد در مورخ ۱۲ بهمن ماه در ساعات پایانی شب و بدون علائم ظاهری حاد و پیرو سنجش اکسیژن خون که به میزان ۵۰ درصد کاهش یافته بود به بیمارستان منتقل شد.

در بدو ورود به بیمارستان میزان اکسیژن خون ایشان به ۷۴ درصد افزایش یافت. با توجه به پایین بودن سطح اکسیژن و آزمایشات تکمیلی ابتلا ایشان به کرونا تائید شد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند.

متاسفانه به علت سطح کثیر درگیری ریه ایشان در روزهای ابتدایی،‌نگرانی فوق‌العاده‌ای نسبت به سلامتی ایشان وجود داشت که به فضل خدا و با گذر زمان از نگرانی‌ها کاسته می‌شود. در روزهای اخیر با مجاهدت کادر درمان بیمارستان آتیه از ضایعات مذکور کاسته شده و ان‌شالله طی هفته آینده امید به بهبود نسبی ایشان را از خداوند آرزومندیم.

۵۸۵۸

کد خبر 1483777

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =