۰ نفر
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۷:۵۹

دبیر کل جنبش حق بحرین در گفتگو با خبرآنلاین رفتار مقامات این کشور با مردم را به رفتار با دشمنان تعبیر کرد.

حسن المشیمع چهره برجسته سیاسی بحرین با تاکید براینکه خواسته های مردم کشورش طبیعی ترین مطالبات سیاسی است که در همه دنیا ساری و جاری است گفت: رژیم حاکم در این کشور با روش سلطه گری و دیکتاتوری و غرور وتکبر بر مردم حکومت می کند و هرگونه گفتگو را رد می کند و به پیشنهادهای مخالفان درباره اصلاحات سیاسی اهمیت نمی دهد وتوجهی بدانها ندارد.

دبیر کل جنبش حق بحرین در ادامه در پاسخ به این سوال خبرآنلاین که آیا سرکوب ها توانسته است مردم را به بازگشت به خانه ها و دست برداشتن از مطالباتشان مجبور کند گفت : آنچه مردم بحرین می خواهند حقوقی است که خداوند به بشریت اعطا کرده و هیچ کس حق بازستاندن آن را ندارد و لذا مردم ما دریافته اند که اگر برای به دست آوردن حقوق خود جانشان را بدهند ارزش دارد و به همین دلیل قیام مردمی و شهادت طلبی برای سرنگون کردن دولت تا رسیدن به اهداف ادامه خواهد داشت.   

حسن المشیمع به دولت ومقامات بحرینی هشدار داد درصورت دست زدن به اقدامات احمقانه علیه مردم ، کشور با وضعیتی روبرو خواهد شد که نتایج آن به هیچ وجه قابل پیش بینی نخواهد بود.

این رهبر ناراضیان سیاسی بحرینی که سالهای زیادی از عمر خود را در تبعید گذرانده است اضافه کرد غرور و تعصب، چشمان مقامات رژیم حاکم بر بحرین را کور کرده است واینان نتوانستند طی 200 سالی که از حکومت آنان می گذرد خود را با مردم بحرین همسو سازند واینان همچنان با غرور وتکبر و خود خواهی با ملت رفتار می کنند طوری که یک حکومت با دشمنان خود رفتار می کند.

4949  

کد خبر 148394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • آق بابا IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۳
  0 0
  مقامات سوريه با مردمشون چطور رفتار ميكنن؟؟
 • بدون نام SA ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۳
  0 0
  شيطان به غيرت چنين حاكماني به خود ميبالد كه از بيگانه ميخواهند به سرزمين خود و نواميس آن تجاوز نمايند و از هيچ جنايتي فروگذاري نكنند و به اين عمل پليد خود نيز افتخار كنند. ناله مادران و همسران و كودكان و سالخوردگان خرمني از آتش را فراهم خواهد نمود و دودمان اينگونه حاكمان را به خاكستر تبديل خواهد كرد. اين وعده حق الهي است و صبح پيروزي نزديك است باذن الله انشاءالله
 • بنده خدا IR ۰۵:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۵
  0 0
  بیدار باشیم و نگذاریم اسلام هراسی و ایران هراسی غرب همبستگی مسلمانان را از بین ببرد. برادران بحرینی را همچون فلسطینیان و دیگر مظلومان حمایت خواهیم کرد