معنای خوشحالی بعد از گل زلاتان چه بود؟/عکس

ورزش سه نوشت:اسکای اسپورتس از شادی بعد از گل زلاتان ابراهیموویچ به عنوان چراغ سبزی از سوی ستاره سوئدی برای تمدید قرارداد با میلان تعبیر کرد.

ستاره 39 ساله و تمام‌نشدنی میلان یعنی زلاتان ابراهیموویچ در جریان دیدار امروز این تیم برابر کروتونه دو بار موفق به گلزنی شد تا به تیمش در راه پس گرفتن صدر جدول از اینتر کمک کرده باشد و نشان دهد که همچنان می تواند در طول یک فصل بازیکنی تعیین کننده باشد.

پس از گل دوم زلاتان در بازی امروز در حالی که او به سمت سکوها ژست گرفته بود و دو مدیر میلان یعنی پائولو مالدینی و ریکی ماسارا نیز در آنجا نشسته بودند، توسط دوربین‌های تلویزیونی شکار شد.

معنای خوشحالی بعد از گل زلاتان چه بود؟/عکس

ابراهیموویچ انگشتان خود را به شکلی حرکت داد که انگار می‌گوید یکی دیگر. سپس با انگشتان خود عدد دو را نشان داد که شاید معنای تعداد گل هایی بود که در بازی امروز به آمار فوق‌العاده خود اضافه کرد.

با این وجود اسکای اسپورتس تعبیر متفاوتی از شادی بعد از گل زلاتان ابراهیموویچ داشته است. این منبع تفسیر کرده که زلاتان با این عکس العمل نشان داده که می تواند یک یا دو فصل دیگر در میلان حضور داشته باشد؛ این در حالی است که قرارداد ستاره سوئدی چند ماه دیگر و در پایان فصل به اتمام می‌رسد.

251 251

کد خبر 1484167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =