رحمان رضایی اخلاق را زیر پا گذاشت

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن می‌گوید:«برکناری رضایی هفته ششم یا هفتم می‌توانست اتفاق بیفتد.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رسول کربکندی پیرامون قطع همکاری با رحمان رضایی گفت: شرایطی پیش آمد که قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان تصمیم به قطع همکاری گرفته شد و با توجه به اینکه داور یک گل سالم ذوب آهن را مردود اعلام کرد مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند این بازی را برد به حساب آورند و با برد نساجی به اعتماد به نفس کافی رسیدند تا اینکه بعد از شکست مقابل سپاهان تصمیم به پایان همکاری گرفته شد و در همه جای دنیا مرسوم است وقتی تیم نتیجه نمی گیرد نیاز به شوک است که ما این کا را انجام دادیم.این نکته را عرض کنم که این اتفاق می توانست هفته ششم یا هفتم بیفتد ولی هییت مدیره فرصت زیادی به رحمان رضایی داد که متاسفانه نتوانست انتظارات را براورده کند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن که با رادیو ایران حرف می زد در پاسخ به اینکه چرا این تیم در چند سال گذشته  در پایین جدول قرار دارد و برای نیفتادن میجنگد عنوان کرد: بخشی به تغییر مدیریت و بخشی از آن به از دست دادن بازیکنان کلیدی که از تیم جدا شده اند بر میگردد.

 پیشکسوت ذوب آهن پیرامون مصاحبه رحمان رضایی علیه کربکندی و گزینه های احتمالی سرمربی گری ذوب آهن گفت: از آن روز که رحمان رضایی مصاحبه کرد تا الان من جواب ایشان را ندادم چون اگر جوابش را می دادم ذوب آهن لطمه می خورد و از این کار امتناع کردم.

از روز اول که رحمان رضایی به ذوب آهن پیوست ، من در باشگاه نبودم که موافق یا مخالف حضور ایشان باشم و بعد ازاینکه تمرینات ابتدای فصل شروع شد و تیم شکل گرفت من به عضویت هییت مدیره در آمدم و تاکید می کنم زمان انتخاب سرمربی در ابتدای فصل اصلا و ابدا هیچگونه دخالتی در کار ذوب آهن نداشتم و بعد از آن بیانیه ای از سوی هییت مدیره تنظیم شده بود که من به عنوان سخنگوی باشگاه وظیفه داشتم مصوبات هییت مدیره را اعلام کنم و اشتباه رحمان رضایی این بود که فکر می کرد مصوبه را من تنظیم کرده ام و اعلام آن هم برعهده ی من است در حالی که به من دستور داده میشد که رسانه ای شود و آن را رسانه ای میکردم.

کربکندی در ادامه افزود: رحمان رضایی اخلاق را زیر پا گذاشت و حرف هایی زد و توهین هایی به من کرد که بخاطر ذوب آهن گذشت کردم و سعی کردم در این دعوا رو در رو قرار نگیرم .

عضو هییت مدیره ذوب آهن در پاسخ به اینکه گزینه های جانشینی رضایی مشخص شده یا خیر و اینکه مشخصا در بازی با مس رفسنجان مربی موقت بر روی نیمکت خواهد نشست یا سرمربی انتخاب می شود تاکید کرد: با سه یا چهار گزینه در حال مذاکره هستیم و هیچکدام قطعی نشده است و قبل از این هم با هیچ مربی صحبت نکرده بودیم و قرار بر این نبود که اگر تیم نتیجه گرفت دست به تغییر سرمربی بزنیم. 

رسول کربکندی تصریح کرد: کمیته فنی نظر نهایی را پیرامون انتخاب یکی از این سه گزینه که اسمی از آنها نمیتوانم بیاورم می دهد و آن انتخاب می شود.

در ادامه مجری در خصوص اینکه ساکت الهامی و علیرضا منصوریان جزو گزینه های ذوب آهن هستند یا خیر گفت: اگر می خواستم اسم بیاورم که همان ابتدا گزینه های مد نظر باشگاه را اعلام میکردم و نمی توانم اسمی بیاورم.


کربکندی پیرامون اینکه ممکن است خودتان دست بکار شوید و باتوجه به رزومه خوبی که در ذوب آهن دارید سرمربی گری ذوب آهن را عهده دار شوید به رادیو ایران گفت: امکان ندارد چنین اتفاقی بیفتد و از روزی که به ذوب آهن برگشتم تحت هیچ شرایطی فکر مربی گری در سر ندارم و قبول نمیکنم و هر کادر فنی که انتخاب می شوند باید بتوانند به صورت مستقل به کار خود ادامه دهند و آقا بالا سر برای آن نباید در نظر بگیریم که فردا اگر نتیجه نگرفت ، ضعفش را توجیه نکند و آنها را بندازد گردن شخصی دیگر که به عنوان مدیر فنی یا هر عنوان دیگری به او مشورت می داده است.

در پایان مجری برنامه "ورزش ایران" از رادیو ایران خطاب به کربکندی پرسید دلیل استفاده از لفظ پدر خوانده توسط رحمان رضایی آیا دخالت های شما در بحث فنی بود؟ که کربکندی پاسخ داد: من به ایشان فقط یک جمله گفتم که اصلا تفکر مربی گری ندارم و تنها میتوانم تجربیاتم را در اختیارت قرار دهم که اگر تمایل داشتی می توانی از تجربیات من استفاده کنی و از آنجا که تشخیص دادم دوست ندارند از تجربیات بنده استفاده کنند حتی به مباحث فنی نزدیک نشدم.

251 251

کد خبر 1484169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =