۸ نفر
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
رویایی که طارمی به آن رسید

مهدی طارمی که درخشان‌ترین روزهای خود را در پرتغال و پورتو می‌گذارند از مسیر رسیدن به این تیم صحبت کرد و مدعی شد که پس از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی طارمی در مصاحبه با سایت اوجوگو گفت: من پیشنهاد از  بنفیکا و اسپورتینگ نیز داشتم ولی پورتو را انتخاب کردم زیرا آنها تیمی قدرتمند و مشهورتر از بنفیکا در ایران هستند.

وی ادامه داد: وقتی با طرفداران صحبت می‌کردم می‌گفتند که به پورتو بیا و چون بهترین گلزن لیگ شده بودم می‌خواستم با آمدن به این باشگاه پیشرفت کنم. می‌دانستم در اینجا بیشتر از ریوآوه می‌توانم توانایی‌های خود را به نمایش گذارم.

وی ادامه داد: پورتو یک تیم قهرمان است و در لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند. جوایز می‌برد و این برای من یک رویاست.

مهدی طارمی در ۲۷ بازی برای پورتو توانسته ۱۲ گل به ثبت رساند. او در مسیر رسیدن به پورتو و بازی در الغرافه اظهار داشت: من همیشه به بازی در اروپا فکر می‌کردم. می‌توانستم زودتر از این ها هم به اینجا بیایم ولی مشکلاتی پیش آمد و این مورد محقق نشد. رویایم همیشه بازی در اروپا بوده و وقتی در قطر بودم پس از جام جهانی پیشنهادهای زیادی بدست آوردم.

طارمی گفت: پس از جام جهانی با اینکه پیشنهاد داشتم اما اجازه جدایی ندادند. بعداً، وقتی بازیکن آزاد شدم، شاید می‌دانستم که دیگر بهترین زمان برای آمدن به اروپا نیست، اما می‌خواستم شانسم را امتحان کنم و ببینم آیا می‌توانم پیشرفت کنم یا نه. می‌خواستم ببینم کیفیت خودم چقدر است.

ستاره ایرانی گفت: من این جاه طلبی را از ۲۱ یا ۲۲ سالگی در سر دارم اما برای بازیکنان ایرانی ترک کشور در این سن خیلی سخت است. سپس به ریوآوه رفتم و یک فصل فوق العاده را پشت سر گذاشتم. وقتی آنجا بودم با خودم می‌گفتم که من می‌توانم در اینجا بهترین شوم ولی می‌خواهم جلوتر بروم. من هر چیزی که یک بازیکن حرفه‌ای انجام می‌دهد را در ریوآوه انجام دادم و بعد به اینجا آمدم.

طارمی در خصوص اختلاف امتیاز با اسپورتینگ در لیگ پرتغال گفت: ما امتیاز زیاد از دست دادیم ولی می‌دانیم بازی کردن در بسیاری از رقابت‌ها بسیار سخت است. معتقدم در آینده می‌توانیم به جایی که به آن متعلق هستیم، برسیم.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1484673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =