۶ نفر
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
پرسپولیس به دنبال مهاجم گلزن شهرخودرو

تسنیم نوشت: عملکرد امین قاسمی‌نژاد مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو باعث شده خبرهایی در خصوص جدایی این بازیکن از باشگاه مشهدی مطرح شود.

امین قاسمی‌نژاد مهاجم شهر خودرو در این فصل تاثیرگذارترین بازیکن تیمش بوده و تا کنون ۸ گل برای تیمش به ثمر رسانده است. این بازیکن قبل از شروع فصل با چند پیشنهاد مواجه شد ولی با توجه به قراردادی که با باشگاه مشهدی داشت، نتوانست رضایت مسئولان این باشگاه را برای جدایی جلب کند.

در آستانه اتمام نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر، مهاجم شهر خودرو با چند پیشنهاد مواجه و حتی خبرهایی هم مطرح شده که قاسمی‌نژاد هم جزو مهاجمانی است که ممکن است کادر فنی پرسپولیس برای تقویت خط حمله، نام این بازیکن را در لیست موردنظرشان قرار دهند.

با این حال چالش مهم قاسمی‌نژاد این است که با باشگاه شهر خودرو قرارداد دارد. شهر خودرو آخرین بازی نیم‌فصل اول را مقابل فولاد خوزستان انجام خواهد داد و باید منتظر ماند و دید در نهایت ماجرای این مهاجم با شهر خودرو به کجا خواهد رسید.

در روزهای اخیر شایعاتی هم در خصوص قرار گرفتن نام علی نعمتی مدافع شهر خودرو در لیست مورد نظر کادر فنی پرسپولیس مطرح شده ولی باشگاه پرسپولیس مذاکره‌ای با نعمتی انجام نداده است.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1484678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =