عطش احمدی نژادی ها برای رئیس جمهور شدن در ۱۴۰۰

در میان چهره هایی که برای انتخابات ریاست جمهوی سیزدهم اعلام کاندیداتوری کردند، حضور پررنگ مدیران و وزرای دولت احمدی نژاد به چشم می خورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فصل انتخابات است و لیست کاندیداهای سال ۱۴۰۰ هر روز بلندتر و متنوع تر می شود. از گمانه زنی های رسانه‌ای برای آمدن چهره های چون ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، علی لاریجانی، محمود احمدی نژاد، سعید جلیلی و سردار سعید محمد تا اعلام رسمی برای نامزدی انتخابات توسط سردار حسین دهقان، محمد غرضی، محسن رهامی، رستم قاسمی، عزت الله ضرغامی و حالا حمیدرضا حاجی بابایی و فریدون عباسی. 

حمیدرضا حاجی بابایی نماینده فعلی مجلس و وزیر دولت احمدی نژاد، امروز در گفتگویی با روزنامه محلی از نامزدی خود در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری خبر داد. فریدون عباسی نماینده فعلی مجلس که سابقه ریاست بر سازمان انرژی اتمی دولت احمدی نژاد را دارد هم در چند روز گذشته در گفتگویی (به نقل از جماران)؛ با اشاره به دوران مدیریت‌اش در سازمان انرژی اتمی و شهادت محسن فخری زاده گفت:« برای ریاست جمهوری به بنده پیشنهاد داده‌اند. نه این حزب ها و دستگاه هایی که هستند. اینها اصلاً متصور نیستند که ما آدمیم! همه می‌خواهند در ۵۰، ۶۰ نفر؛ میگویند: این، این و این؛ افراد را می سازند یا ممنوع التصویرت می کنند! یک عده ای آمده اند سراغ بنده و گفته اند که هستی؟ من هم گفتم: بله هستم! بعد از شهادت فخری زاده گفتم هستم! گفتند: چرا؟ گفتم چون شهریاری شهید شد من شدم رئیس انرژی اتمی؛ خرسند [امام جمعه کازرون] شهید شد، من شدم نمایندۀ کازرون! حالا فخری زاده شهید شد من باید بروم و رئیس جمهور بشوم! به همین سادگی!» 

۲۷۲۱۵

کد خبر 1484764

برچسب‌ها