دستیابی به قدرت در همه عرصه‌ها سفارش دین است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: دستیابی به قدرت در همه عرصه‌ها سفارش دین است و در همه عرصه‌ها باید قدرتمند باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم افتتاح نمایشگاه دائمی دستاوردهای سازمان انرژی اتمی که در سرای سعدالسلطنه قزوین و با حضور دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شد، اظهار کرد: دکتر صالحی، دانشمند معزز، مکرم و تأثیرگذار در عرصه‌های بین‌المللی هستند و با این اقدام نور امید و نشاط را در قزوین و در کشور به ارمغان آوردند.

عابدینی تصریح کرد: نمایشگاهی که برپا شده است در ایجاد انگیزه برای جوانان و شور و نشاط علمی، خلاقیت و نوآوری، اسوه و الگو قرار دادن دانشمندان، بسیار تأثیرگذار است و از همه متولیان امر قدردانی می‌کنیم.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: حضرت ابراهیم(ع) وقتی خانه کعبه را می‌ساخت، قرار بود شهری ساخته شود، حضرت از خداوند می‌خواهد خدایا اینجا را شهری امن قرار بده و این موضوع را از نیازمندی‌های دیگر مهمتر معرفی کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: قبل از هر چیزی در کشور موضوع امنیت حائز اهمیت است، امنیت نیازمند قدرت و قوت است و اینکه فرمود «وَ اَعِدّوا لَهُم مَااستَطَعتُم مِن قُوَّة» قدرت نظامی، موشکی و دفاعی را مورد توجه قرار داده است.

او افزود: در دین اسلام سفارش شده است که علم نیز باید با قدرت دنبال شود، معیشت مردم به جد مورد توجه دست‌اندرکاران باشد و در همه عرصه‌ها باید قدرتمند باشیم و الحمدالله قدرت و عزت کشور و انقلاب ارتقا می‌یابد.

46

کد خبر 1484771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =