آقای ربیعی مقابل پرسپولیس صبر ایوب ندارند!

ورزش سه نوشت:فریاد های محمد ربیعی سرمربی مس در بازی با پرسپولیس، باعث واکنش جواد خیابانی گزارشگر این دیدار شد.

مس رفسنجان لیگ برتر را بسیار بد آغاز کرد. آنها در هفته ششم لیگ برتر تازه پایشان به گلزنی باز شد و رفته رفته با کسب نتایج خوب، از انتهای جدول فاصله گرفته و به تیمی خطرناک برای رقیبان خود تبدیل شدند.


مس در بازی روز گذشته مقابل پرسپولیس پرتلاش و دونده نشان داد که البته 10 نفره شدن آنها در 15 دقیقه پایانی، باعث شد تلاش آنها برای رسیدن به گل تساوی کم شده و تمرکز آنها روی کارهای دفاعی بیشتر شود.


یکی از نکات جالب دیدار دیروز، فریادهای محمد ربیعی سرمربی مس در کنار زمین بود. ربیعی که تلاش بسیاری کرد تا تیمش دست خالی از تهران برنگردد، در لب خط همچون بازیکنان تیمش، فعالیت زیادی داشت و فریادهایش حتی باعث واکنش جواد خیابانی گزارشگر دیدار شد.


در دقیقه 72 این مسابقه مس فرصت خوبی را از دست دادند که واکنش های ربیعی در این لحظه دیدنی بود. جواد خیابانی در وصف سرمربی مس گفت: محمد ربیعی چه هیجانی در کنار زمین به پا کرده است. خود او به اندازه 500، 600 تماشاگر داد و فریاد می زند. ماشالله چه حنجره ای دارد و صدایش نمی گیرد و دائم فریاد می زند و تیمش را راهنمایی می کند.

آقای ربیعی مقابل پرسپولیس صبر ایوب ندارند!

آقای ربیعی مقابل پرسپولیس صبر ایوب ندارند!

آقای ربیعی مقابل پرسپولیس صبر ایوب ندارند!


صحبت های خیابانی و فریادهای ربیعی در کنار خط، به سوژه ای در فضای مجازی نیز تبدیل شد اما بد نیست بدانید که محمد ربیعی سرمربی مس سال گذشته مجبور شد حنجره اش را به دست پزشکان بسپارد و آن را عمل کند.


البته علت جنب و جوش و فریادهای سرمربی مس می توانست برای نگه داشتن تیمش در بازی باشد. بخصوص آنکه آنها در دقیقه 75 با اخراج حسین کریم زاده 10 نفره شدند و هر لحظه احتمال باز شدن دروازه آنها توسط پرسپولیسی ها بود و خب تلاش ربیعی در این دقایق برای حفظ تیمش بیشتر نیز شد.


هیجان ربیعی در کنار زمین نشان داد او به صبوری و سکوت اعتقادی ندارد و راهنمایی های توأم با فریاد او به این مسئله کمک کرد که شاگردانش خودشان را در بازی پیدا کنند و تیم او با نتیجه ای که به نظر عادلانه به نظر می رسید، زمین بازی را ترک کنند که البته شکست با یک گل و یک یار کمتر مقابل قهرمان 4 دوره گذشته فوتبال ایران، می تواند نتیجه قابل قبولی برای مسی ها باشد که نخستین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کنند.

251 251

کد خبر 1485041

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =