با دستور رئیس جمهور: بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تویسرکان امروز بهره برداری می شود

 امروز با فرمان رئیس جمهور، بهره برداری از بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طی آیینی و همزمان با چندین طرح و پروژه ملی بهداشتی و درمانی سراسر کشور، در یک ارتباط زنده تصویری به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ دکتر رشید حیدری مقدم، در گفتگویی با اعلام این خبر افزود: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سردار سلیمانی تویسرکان در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع و در پنج طبقه احداث شده است.

وی گفت: این بیمارستان شامل بخش های تخصصی بستری، جراحی، مراقبت های ویژه، آ.سی.یو، سی.سی.یو، نوزادان، بلوک زایمانی، اورژانس، آزمایشگاه، و تصویربرداری است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: بخش اداری، سالن اجتماعات، درمانگاه تخصصی، تریاژ، بستری داخلی، بستری جراحی، درمانگاه، فیزیوتراپی، رادیولوژی از دیگر بخش های این بیمارستان تخصصی است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان نیز گفت: در حال حاضر بیمارستان ولیعصر تویسرکان با ظرفیت ۵۰ تخت بیمارستانی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد که با بهره برداری از بیمارستان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ۱۵۴ تخت به مجموع تخت های بیمارستانی شهرستان تویسرکان اضافه می شود.

«سید ابراهیم طواف زاده» افزود: بیمارستان سردار سلیمانی مجهز به بخش مراقبت های ویژه با ۶ تخت تخصصی است.

به گفته وی، آیین ویژه بهره برداری از بیمارستان تخصصی سردار سلیمانی، با حضور معاون وزیر بهداشت، استاندار همدان و جمعی از مقامات و مسوولان محلی و همچنین ارتباط ویدئو کنفرانسی با رییس جمهوری در تویسرکان برگزار می شود.

لازم به ذکر است، در پنجاهمین برنامه افتتاح جهش تولید سال جاری، بهره برداری از ۸۳۲ تخت بیمارستانی با اعتبار یک هزار و ۳۵۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی یک هزار و ۷۱۳ نفر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور و دستور رییس جمهوری در استان های خوزستان، تهران، همدان، مازندران، خراسان شمالی ، کرمان و بوشهر آغاز می شود.

46

کد خبر 1485206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =