جذب کارشناس پرستاری و کمک پرستاری در بیمارستان کیش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش از طریق آزمون جذب، نیروی پرستار مرد با حداکثر سن ۳۵ سال استخدام می کند.

به گزارش خبرآنلاین از کیش این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی با هدف تکمیل کادر پرستاری این مرکز درمانی ، پنجشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۹صبح در سالن ابن سینا مرکز همایش های بین المللی کیش آزمون جذب نیروی پرستاری و بیهوشی برگزار می کند.
متقاضیان می توانندبرای نام نویسی به سایت بیمارستان کیش به آدرس kishhospitalfz.com مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم در قسمت خدمات الکترونیک _دعوت به همکاری ، در این آزمون شرکت کنند.
شرایط عمومی استخدام در این مجموعه،اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سلامت جسمانی و روانی،عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر، نداشتن سابقه محکومیت جزایی،عدم ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی از سوی آراء مراجع قضایی و ذیصلاح اعلام شده است.داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند، همچنین گذراندن دوره خدمت یا داشتن کارت معافیت قانونی نیز الزامی است.
گفتنی است اصل مدرک تحصیلی مربوطه (پایان طرح – مدرک پرستاری و بیهوشی)اصل کارت ملی و شناسنامه واصل کارت پایان خدمت به همراه یک قطعه عکس۴×۳ مدارک مورد نیاز برای استخدام می باشد.

46

کد خبر 1485253

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =