توضیحات تهیه‌کننده «شبی که ماه کامل شد» درباره‌ همکاری وزارت اطلاعات در ساخت این فیلم

تهیه‌کننده‌ «شبی که ماه کامل شد»، تاکید کرد همکاری وزارت اطلاعات در ساخت این فیلم، در حد مشاوره و تکمیل تحقیقات برای نگارش فیلمنامه بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدحسین قاسمی، تهیه‌کننده‌ فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد»، درباره‌ تولید این اثر، در صفحه‌ اینستاگرام خود، متنی را منتشر کرد.

او در صفحه‌ شخصی خود در فضای مجازی نوشت:

«درخصوص حواشی جدید فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد»، لازم می دانم نکات زیر را به اطلاع مردم عزیز برسانم:
۱- برای تولید فیلم «شبی که ماه کامل شد»، هرگز از منابع و سرمایه دولتی و یا نهادهای حکومتی مشارکتی دریافت نشده و از هیچ سرمایه و سرمایه‌گذاری که دچار شائبه از منظر حقوقی و افکار عمومی باشد نیز استفاده نشده است.
این فیلم با سرمایه بخش خصوصی و نیز با پیش‌فروش و فروش رایت‌هایش تولید شده است. همچنین اگر اسناد و مدارکی در رد این ادعا وجود دارد، از انتشار آن استقبال می‌کنیم.
۲- انتخاب سوژه ملتهب فیلم ( سرگذشت زنی که گرفتار تفکرات ارتجاعی تکفیری‌ها می‌شود) از طرف کارگردان، سرآغاز پروسه‌ای برای تحقیقات شد و به منظور تکمیل طرح اولیه، از طریق حراست وزارت ارشاد، مشاوری برای تکمیل پروسه تحقیقات معرفی شد که امری طبیعی و بدیهی است، چرا که بخش عمده‌ای از داده‌ها و معلومات به دلایلی واضح در دسترس نیست.»

چند روز پیش، سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات در برنامه‌ای تلویزیونی از همکاری این نهاد در ساخت چند فیلم سینمایی گفت و نام «شبی که ماه کامل شد» را هم بر زبان آورد.

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1485488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =