مطهری: ترسی از حریف نداریم و آنها باید نگران قدرت ما باشند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم از اینکه می‌بینم جوانانی که ما آوردیم الان در تیم پیکان بازی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: دوباره درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان را تسلیت می‌گویم. هیچ وقت خاطره آنها از روح و جسم ما بیرون نمی‌رود. در مورد بازی فردا باید بگویم خودم نزدیک به سه سال مربی این تیم بودند. خیلی خوشحالم از اینکه می‌بینم جوانانی که ما آن زمان آوردیم الان در تیم پیکان بازی می‌کنند. همیشه پیکان آکادمی قوی داشته است. نمونه‌اش همین نادر محمدی که من از مقاومت آوردم و الان بهترین اوت‌انداز لیگ است.

وی در ادامه افزود: البته ما خودمان بهترین دفاع لیگ را داریم و همیشه سعی کردیم سبک‌مان را به حریف دیکته کنیم. پس هیچ نگرانی از این بابت نداریم. علیرغم احترامی که برای پیکان قائلم، ولی آنها باید به تاکتیک ما فکر کنند. پیکان تیم زحمتکش و دونده‌ای است. دست‌کم گرفتن تیم‌هایی مثل پیکان تنبیه سختی را خواهد داشت و ما کادر فنی و بازیکنان به آن آگاه هستیم و می‌دانیم چطور باید از سبک بازی پیکان مراقبت کنیم.

مربی تیم فوتبال پیکان یادآور شد: باختی که ما به آلومینیوم دادیم درس‌های زیادی به ما داد و روی نقاط ضعف‌مان خیلی حرفه‌ای کار کردیم و توانستیم آنها را برطرف کنیم. در نهایت قهرمانی نیم‌فصل جزو اهداف کوتاه مدت، ولی ارزشمند ماست. مثل این می‌ماند که ما زودتر سوار آسانسور شویم و در این آسانسور با قهرمانی در نیم‌فصل، برای قهرمانی در پایان فصل دو، سه پله بالاتر از حریفان قرار می‌گیریم، اما باید حواس‌مان باشد دکمه اشتباه نزنیم، چون آن وقت رقیب‌مان ما را پایین خواهند کشید. خیلی باید باهوش و با تمرکز بالا کار کنیم و بتوانیم قهرمانی نیم‌فصل را به هواداران هدیه بدهیم و در پایان هم قهرمانی فصل که همان طبقه سی‌ام می‌شود را به هواداران تقدیم کنیم.

256 251

کد خبر 1485866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =