«غرب حقیقیِ» پرویز پرستویی به تئاتر مولوی می‌آید

با پایان سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، تالار مولوی، میزبان اجرای سه نمایش تازه خواهد شد. یکی از این نمایش‌ها، «غرب حقیقی» به کارگردانی پرویز پرستویی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سه نمایش «غرب حقیقی»، «حاد» و «زندگی در لانگ شات یا مرگ در کلوز آپ»، اجراهای خود را در مرکز تئاتر مولوی آغاز می‌کنند.

نمایش «غرب حقیقی» نوشته سم شپارد و کارگردانی امید سعیدپور، اجرای خود را از ۲۷ بهمن در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی آغاز می‌کند. تهیه این نمایش که هر شب ساعت ۱۸ و به مدت زمان ۶۰ دقیقه روی صحنه می‌رود، بر عهده پرویز پرستویی، هنرمند شناخته شده تئاتر و سینما است.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به حمیدرضا چرختاب، امید سعیدپور و شادی امیری به عنوان بازیگران این نمایش اشاره کرد.

همچنین نمایش «زندگی در لانگ شات یا مرگ در کلوز آپ » به نویسندگی محمدرضا مالکی و جواد خورشا و کارگردانی محمدرضا مالکی، از ۲۷ بهمن در سالن کوچک تئاتر مولوی اجرای خود را آغاز و همه روزه در ساعت ۱۷ به صحنه می‌رود. در این مونولوگ نمایشی، محمدرضا مالکی ایفای نقش می‌کند.

دیگر نمایشی که با رفع محدودیت‌های کرونا به صحنه می‌رود، نمایش «حاد» به نویسندگی علیرضا اجلی و کارگردانی ابراهیم عبدی است که با مدت زمان ۴۰ دقیقه از روز دوشنبه ۲۷ بهمن، ساعت ۱۹، اجرای خود را در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی آغاز می‌کند. در این نمایش نیز نغمه طوسی، مصطفی عطری و محمدرضا آریان به عنوان بازیگر حضور دارند.

این نمایش‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، میزبان مخاطبان خواهند بود و  همه دانشجویان مراکز آموزش عالی، با ارائه کارت دانشجویی معتبر، می‌توانند از تخفیف ۶۰ درصدی مرکز تئاتر مولوی استفاده کنند.

۵۷۵۷

کد خبر 1485993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =