قیمت بیت کوین با عبور از ۴۹ هزار دلار رکورد زد

فارس نوشت: قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، باز هم رکورد زد و از ۴۹ هزار دلار عبور کرد.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر توکن بیت کوین با عبور از ۴۹ هزار دلار رقم حدود ۴۹ هزار و ۲۰۰ دلار را لمس کرد.  

در معاملات امروز متوسط قیمت هر توکن بیت کوین با در نظر گرفتن رقم ۲۰ بستر معاملاتی ۴۹ هزار و ۱۴۳ دلار بوده است. در واقع بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴ درصد رشد قیمت داشته و طی ۷ روز معاملاتی گذشته هم ۲۴.۷۷ درصد رشد قیمت را تجربه کرده است.

در حال حاضر ارزش کل  ۱۸ میلیون و ۶۲۸ هزار و ۵۰۰ بیت کوین‌ موجود در بازار جهانی بیش از ۹۱۵ میلیارد دلار برآورد می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون و ۶۰۰ هزار بیت کوین به ارزش ۷۸.۶ میلیارد دلار معامله شده است.  

قیمت بیت کوین با عبور از ۴۹ هزار دلار رکورد زد

چند روز پیش خبرگزاری بلومبرگ به نقل از کارشناسان دو موسسه لونو و OSL گفته بود که ممکن است در بلندمدت قیمت بیت کوین به ۵۰ هزار دلار هم برسد.  

طی ۱۲ ماه گذشته قیمت بیت کوین ۳۴۰ درصد رشد کرده و دلیل آن کاهش ارزش بسیاری از ارزهای متداول در جهان و بروز بحران اقتصادی ناشی از اعمال محدودیت‌های کرونایی در بسیاری از کشورها بوده است.

در حالی که در ابتدای ماه فوریه قیمت بیت کوین حدود ۳۳ هزار دلار بود، اما اعلام شرکت خودروسازی تسلای آمریکا مبنی بر خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین باعث شد تا این ارز مجازی صعود سنگین قیمت را تجربه کند.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1486266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =