خانواده ناصر حجازی از شایعاتی که درباره وضعیت جسمی ناصرخان به راه افتاده دلگیرند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در 24 ساعت گذشته پیامک هایی پر از اخبار ناامید کننده در باره شرایط جسمی گلر افسانه ای ناصر حجازی رد و بدل شده و این درحالی است که حجازی با پشت سر گذاشتن شرایط سخت بیماری در سه شب گذشته ، امروز بهبود نسبی پیدا کرده و حتی فردا از بخش مراقبت های ویژه به بخش عادی بیمارستان کسری منتقل خواهد شد.

همچنین وبسایت شخصی او در این باره نوشته است:«وضعیت سلامتی و  شرایط جسمانی ناصر حجازی که از یکشنبه شب در بیمارستان کسری بستری می باشد ، در شرایط فعلی رضایتبخش و در قیاس با روزهای قبل بهتر است و ایشان بزودی از بیمارستان مرخص خواهند شد.

دوستداران و علاقه مندانی که پیگیر روند بهبودی ناصر حجازی هستند  ، ضمن آرزومندی و در خواست از پروردگار جهت کسب سلامتی ایشان ، بدون توجه به اخباری که از منابع غیر رسمی در ارتباط با وی اعلام می شود ، می توانند با مراجعه به پرتال شخصی ناصر حجازی در جریان وضعیت جسمانی ایشان قرار بگیرند.

مدیر پرتال از عزیزانی که جویای شرایط روحی و جسمانی ناصر حجازی هستند  ، تقاضا می نماید همان طور که خانواده ، دوستان و دوستداران ایشان و در راس همه ناصر حجازی با روحیه ای قوی و انرژی مثبت به آینده ای روشن امید دارند  ، از افکار و اخبار منفی دوری کرده و با مثبت اندیشی چشم انتظار شنیدن اخباری شاد در جهت کسب سلامتی دوباره ایشان باشند.

وقتی خدا هست ، امید هم هست ...پس ناصر حجازی در کنار ما خواهد بود.

همانطور که حجازی چند روز قبل به من گفت :فراموش نکن که امید تنها راه نجات آدمی است و مبارزه ، امید را در دلها زنده نگاه می دارد.»

38

کد خبر 148633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =