بیش از ۸۵ درصد طراحی سامانه ثبت الکترونیکی املاک شهرداری تبریز تمام شده است

عضو شورای اسلامی شهر تبریز از نهایی شدن اقدامات سامانه ثبت الکترونیکی املاک شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، فرج محمدقلیزاده عضو شورای اسلامی شهر تبریز و رئیس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی این شورا با اشاره به ضرروت برنامه ریزی در خصوص ساماندهی املاک گفت: در کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز، راه اندازی ۵ سامانه را در برنامه داریم که با تلاش یک کار تیمی و هماهنگی بین بخشی، سامانه ثبت الکترونیکی املاک طراحی شده و به زودی راه اندازی می شود.

او گفت: در تمام جلسات، این سامانه ها را پیگیر هستیم اما در خصوص املاک بدلیل شرایط ویژه، اهمیت بیش تری قائل شدیم که واقعا کار با شدت و تعصب پیگیری شد و کار بسیار ارزشمندی انجام شده است.

قلیزاده در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از تیم کارشناسی طراحی این سامانه گفت: از آقای شهردار و معاونان به ویژه آقای عزتی تشکر می کنم. مدیریت بازرسی، سازمان فناوری، اداره کل املاک شهرداری با تمام ظرفیت وارد کار شدند.

او با بیان اینکه بیش از ۸۵ درصد کار سامانه ثبت الکترونیکی املاک انجام شده است و از پایان ماه جاری تمام کارها باید در سامانه صورت بگیرد، ادامه داد: منطقه ۴ و ۹ بیشترین املاک را داشتند که البته این دو منطقه بیشترین همکاری را با کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی و تیم طراحی این سامانه داشتند.

رئیس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه صیانت و نظارت، هدف نهایی این کمیسیون است؛ اظهار کرد: در شهر هرچقدر قیمت ملک بیشتر شود، املاک شهرداری بیشتر تهدید می شود و سامانه ثبت الکترونیکی املاک موجب مدیریت هوشمند، دریافت اسناد، پیوند شهرداری و سازمان ثبت اسناد و املاک خواهد بود.

 او در بخش دیگری از سخنانش ابراز امیدواری کرد که ۴ سامانه دیگر نیز در آینده نزدیک تکمیل و راه اندازی شود.

46

کد خبر 1486520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =