ایسنا نوشت:لیندسی گراهام، سناتور جمهوری خواه آمریکایی گفت، لارا ترامپ، عروس دونالد ترامپ بیشترین سود را از محاکمه مربوط به دومین استیضاح این رئیس جمهور سابق آمریکا در روزهای اخیر برده است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دومین استیضاح دونالد ترامپ روز ۱۳ فوریه با تبرئه این رئیس جمهور سابق آمریکا از اتهام تحریک به شورش در ساختمان کنگره به پایان رسید.

لیندسی گراهام، سناتور جمهوریخواه آمریکایی در مصاحبه‌ای به فاکس نیوز گفت: بزرگترین برنده کل این محاکمه مربوط به استیضاح لارا ترامپ است.

او گفت: دوست عزیز من ریچارد بور که دوستش دارم و خیلی وقت است که با او دوستم، تقریبا لارا ترامپ را گزینه قطعی برای جانشینی خودش در کرسی سنا از کارولینای شمالی در صورتی که او کاندیدا شود، کرده است و من هم مطمئنا از او حمایت خواهم کرد زیرا او نماینده آینده حزب جمهوریخواه است.

لارا ترامپ همسر اریک ترامپ، دومین پسر رئیس جمهور سابق آمریکا است که بر اساس گزارش ها در حال بررسی کاندیداتوری برای کرسی مجلس سنا از ایالت زادگاهش کارولینای شمالی است. بر اساس یک نظرسنجی BUSR/UNLV Lee Business School از جمهوری خواهان و مستقل های متمایل به جمهوری خواهان در کارولینای شمالی، لارا ترامپ در رقابت مقدماتی جمهوری خواهان برای انتخابات ۲۰۲۲ سنا در کارولینای شمالی پیشتاز است.او با برتری ۲۳-۲۴ درصدی از پت مک کروری، فرماندار سابق جلوتر است.

ریچارد بور در جریان محاکمه مربوط به استیضاح دونالد ترامپ رای به محکومیت او از بابت اتهام تحریک به شورش داد. بور روز شنبه گفت: مدارک در خصوص اینکه دونالد ترامپ از بابت اتهام تحریک به شورش علیه یک شاخه برابر از دولت گناهکار است قاطع هستند و این اتهام در سطح جرایم و تخلفات عالی است، بنا براین من رای به محکومیت دادم.

سوزان کالینز از ایالت مینه، بیل کسیدی از ایالت لوئیزیانا، پت تومی از ایالت پنسیلوانیا، میت رامنی از ایالت یوتا و چند تن دیگر جزو سناتورهای جمهوری خواهی بودند که از محکومیت ترامپ در این محاکمه حمایت کردند.

311311

کد خبر 1486628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • آدم IR ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
    0 0
    سناتورهای جمهوری خواه مخالف ترامپ نسخه خودشان را پیچیدند " باید از حزب جمهوری خواهان بروند . در واقع اخراج خواهند شد .