چطور در زمان مسافرت به شیراز و اصفهان سوئیت اجاره کنیم؟

بین شهرهای مختلف ایران، دو شهر شیراز و اصفهان از گردشگرپذیرترین مقاصد داخلی هستند.

 جاذبه های تاریخی این دو شهر آنقدر متنوع و زیاد هستند که یک بار سفر کردن به این شهرها برای شما کافی نخواهد بود! تخت جمشید و میدان نقش جهان جزو آن دسته از جاذبه های دیدنی هستند که یک روز کامل از سفرتان را به خود اختصاص می دهند. 

شیراز یکی از آن شهرهایی است که اگر به آن قدم بگذارید، حتی بعد از یک هفته هم دلتان برای خانه و شهر خودتان تنگ نخواهد شد! برای بازدید از همه جاذبه های گردشگری شیراز شاید بیشتر از یک ماه هم زمان نیاز داشته باشید!

برای این که بتوانید هر چند روز که دلتان می خواهد در این شهر زیبا سکونت داشته باشید، بهترین راه این است که از اجاره خانه، ویلا یا سوئیت در شیراز کمک بگیرید. رزرو کردن هتل هم می تواند راه خوبی باشد اما هزینه های بیشتری را برای شما به همراه دارد. اما چطور برای اجاره کردن سوئیت در شیراز اقدام کنیم؟

ساده ترین راه برای اجاره خانه و سوئیت در شیراز

شاید قبلا برای اجاره کردن سوئیت و ویلا در خیابان های شهر به دنبال افرادی می گشتید که تابلوی ویلا و سوئیت را در دستشان داشتند. اما امروز اصلا نیازی به صرف زمان زیاد و گشتن در شهر نیست. شما می توانید از چند روز قبل از شروع سفرتان برای اجاره سوئیت در شیراز اقدام کنید. کافیست اپلیکیشن اتاقک را روی گوشی موبایلتان نصب کنید یا صفحه مربوط به اجاره ویلا و سوئیت در شهرهای مختلف ایران را در سایت اتاقک چک کنید.

اگر دوست دارید اقامتگاهتان به جاذبه های گردشگری شیراز نزدیک باشد، به آدرس حدودی هر اقامتگاه روی نقشه نگاه کنید. محله و دسترسی هر اقامتگاه را با توجه به آدرس آن می توانید از روی نقشه چک کنید.

چطور در زمان مسافرت به شیراز و اصفهان سوئیت اجاره کنیم؟

لیست کاملی از اقامتگاه های مختلف شیراز در سایت اتاقک مهیا شده؛ برای هر اقامتگاه امکانات و توضیحاتی ذکر شده که توصیه می کنیم قبل از رزرو کردن آن ها را به دقت مطالعه کنید. مثلاً تعدادی از میزبان ها سیگار کشیدن یا برگزاری جشن و مهمانی را در اقامتگاهشان ممنوع اعلام کرده اند. برای این که دلخوری ایجاد نشود و خاطرات خوبی از سفرتان به یاد بماند، باید به قوانینی که میزبان ها اعلام کرده اند پایبند باشید. در زمان رزرو به حداقل و حداکثر شب هایی که برای اقامت ذکر شده هم دقت کنید.

حتی اگر برای سفر کاری راهی این شهر می شوید و قرار است فقط یک شب در شیراز اقامت داشه باشید، می توانید از بین اقامتگاه های مربوط به اجاره روزانه خانه یا آپارتمان مبله در شیراز، گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. فقط با چند کلیک ساده بهترین اقامتگاه ها را در سایت اتاقک خواهید دید.

با دیدن تصاویری که از اقامتگاه ها روی سایت بارگذاری شده، انتخاب کردن برای شما ساده تر خواهد شد. اگر دوست دارید در فضای سنتی و محلی اقامت داشته باشید، اقامتگاه های بومگردی شیراز، گزینه خوبی برای شما به نظر می رسد.

امکان لغو رزرو وجود دارد؟ هزینه ها چطور محاسبه می شوند؟

این دو سوال از سوالات مهمی هستند که باید قبل از رزرو کردن به دنبال پاسخ آن ها باشید. اگر به هر دلیلی بعد از رزرو اقامتگاه در شهر مقصدتان، مجبور شدید سفرتان را لغو کنید، نگران هزینه هایی که پرداخت کرده اید نباشید. اتاقک بر اساس قوانینی که هر میزبان برای بازگشت وجه رزرو اعلام کرده، مبلغ را به مهمان برمی گرداند.

به طور مثال یک میزبان این قانون را طوری تنظیم کرده که اگر از دو روز قبل لغو رزرو را اعلام کنید، ۷۰ درصد هزینه ها به شما برگردانده می شود. اما اگر روز آخر رزرو را کنسل کنید هزینه ای به شما برگردانده نمی شود. هر میزبان قانون مختص خودش را برای اقامتگاهش اعمال می کند.

به خاطر داشته باشید که فصل بهار و به خصوص اردیبهشت ماه بهترین زمان برای سفر به شیراز است. یعنی همان زمانی که عطر نارنج تمام شهر را دربرگرفته و آب و هوا در بهترین حالت خود قرار دارد. معمولاً در این روزها مسافران زیادی راهی شیراز می شوند؛  پیشنهاد می کنیم برای این که به شلوغی نخورید، از قبل اقامتگاهتان را رزرو کنید تا خدای نکرده به در بسته نخورید.

چطور در اصفهان سوئیت اجاره کنیم؟

چطور در زمان مسافرت به شیراز و اصفهان سوئیت اجاره کنیم؟

تا این قسمت از مقاله در مورد شیراز و جاذبه هایش صحبت کردیم. اما نوبتی هم که باشد، حالا نوبت اصفهان است. اصفهان هم از آن شهرهایی است که برای عاشقان جاذبه های تاریخی مثل بهشت می ماند. این شهر پر از رد پاهای تاریخی است. در اصفهان هم می توانید باغ های سرسبز و کاخ های آیینه کاری شده ببینید و هم گنبد کبود مسجدها و کویر بی انتها. صنایع دستی اصفهان مانند خیلی از شهر های دیگر مثل سوغات تبریز که باعث جذب گردشگرهای داخلی و خارجی فراوانی می‌شود، به تنهایی می تواند دلیلی قانع کننده ای برای جذب گردشگران داخلی و خارجی به این شهر باشد.

شهر اصفهان با توجه به توریستی بودنش تعداد زیادی هتل، هتل آپارتمان، ویلا، خانه و سوئیت برای اجاره دادن دارد. مسافران و مهمانان این شهر بر اساس سلیقه و توقعشان و البته بودجه ای که برای سکونت در این شهر در نظر دارند، یکی از این اقامتگاه ها را انتخاب می کنند.  

برای رزرو یک اقامتگاه ارزان، تمیز و مطمئن همان روندی را که برای شهر شیراز به شما پیشنهاد دادیم در پیش بگیرید. یعنی از طریق سایت اتاقک یا اپلیکیشن آن برای اجاره سوئیت در اصفهان دست به کار شوید.

بهترین فصل ها برای سفر به اصفهان با توجه به شرایط آب و هوایی، فصل بهار و پاییز است. پس برای رزرو محل اقامتتان در این فصل ها و روزهای تعطیل چند روزی زودتر دست به کار شوید.  

آیا در شرایط کرونایی از اقامتگاه های شیراز و اصفهان استفاده کنیم؟

در این روزهای کرونایی و با توجه به شرایط ویژه ای که بر تمام دنیا حاکم شده، سفر رفتن با استرس زیادی همراه شده است! اما اتاقک برای اقامت در این روزهای کرونایی هم راه چاره ای پیدا کرده است. برای این که با خیال راحت اقامت در شهرهای شیراز و اصفهان را تجربه کنید، از بین اقامتگاه های پاک اتاقک گزینه مورد نظرتان را پیدا کنید. اقامتگاه های پاک توسط میزبان ها ضدعفونی می شوند تا خطر و استرسی در مورد کرونا برای مهمانان وجود نداشته باشد.

همکاران ما در اتاقک حتی در طول سفر هم همراه شما هستند. اگر شکلی در مورد اقامتگاهتان داشتید با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی ۲۴ساعته در ارتباط باشید. اتاقک مفتخر است که در لحظات خوش سفر همراه شماست. سفر و اقامت خوبی را برای شما آرزومندیم.

۲۱۲۱

کد خبر 1486868