۰ نفر
۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱
«پیامبر بی معجزه» به بازار آمد

کتاب «پیامبر بی‌معجزه» نوشته‌ محمدعلی رکنی که توسط انتشارات صاد به چاپ رسیده است، روایت زندگی روحانی مبلغی است که برای برگزاری مراسم روضه همراه همسرش راهی یکی از روستاها می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کتاب پیامبر بی‌معجزه به‌قلم محمدعلی رکنی توسط نشر صاد منتشر شد. سیّدحمید، روحانی مبلغی است که برای برگزاری مراسم روضه همراه همسرش راهی یکی از روستاها شده و در مسیر گرفتار اشرار می‌شود. اکنون آسا سردسته اشرار که پسرش حاتم به جرم قاچاق اعدام شده، درصدد انتقام است. سیّدحمید اما تنها گرفتار در حبس آسا نیست، او در «نفس» خودش هم محبوس است.

محمدعلی رکنی دانش آموخته رشته ادبیات نمایشی و دین‌شناسی است. او برگزیده بخش آتیه ادبیات ایران در جایزه جلال آل احمد، برگزیده جشنواره خاتم در قسمت بزرگسال، نفر اول کنگره ملی داستان روحانیت و دفاع مقدس، نفر سوم داستان جشنواره اشراق و نویسنده تحسین‌شده رویدادهای متعدد دیگری‌ست.

در بخشی از کتاب آمده است: قادر از بستن دست‌های سیّدحمید که فارغ شد، دهانش را دمِ گوش او آورد و مردانه گفت:«شب دست‌هات رو می‌بندیم به دوتا تویوتا، از دو طرف تخته‌گاز تیک‌آف می‌کنیم، یا از وسط نصف می‌شی یا جفت‌شون از بیخ کنده می‌شن.»

کتاب «پیامبر بی‌معجزه» در ۱۶۸صفحه و با قیمت ۴۰ هزار تومان توسط نشر صاد به چاپ رسیده است.

۵۸۲۴۵

کد خبر 1486953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =