مشکلات تولید درکشور باید از طریق استان ها پیگیری شود

ایرنا نوشت : معاون امور استان‌ها و تشکل‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: مشکلات بخش خصوصی و تولیدکنندگان کشور از طریق اتاق‌های بازرگانی استان‌ها پیگیری و برای رفع آنها با همکاری دولت اقدام می‌شود.

مظفر علیخانی تاکید کرد: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از طریق اتاق‌های استان‌ها، اتاق‌های مشترک و تشکل‌های اقتصادی نسبت به آسیب‌شناسی مشکلات بخش خصوصی و جمع‌آوری و ارائه نظرات علمی و عملی برای ارتقای این حوزه اقدام می‌کند.
وی با اشاره به اهتمام مسوولان ملی برای حمایت از بخش تولید و رفع مشکلات تولیدکنندگان افزود: مسوولان دولتی در نشست‌های تخصصی با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، پیشنهادهای علمی و عملی این اتاق را دریافت و نمایندگان قوای سه‌گانه به‌منظور رفع آن همکاری و تسهیل‌گری می‌کنند.
علیخانی تصریح کرد: ۱۹ کمیسیون تخصصی زیرمجموعه این اتاق در سطح ملی به وضعیت بخش خصوصی رسیدگی می‌کند که این کمیسیون‌ها بیشتر در حوزه تولید کالا، خدمات، صادرات، اقتصاد کلان و مدیریت واردات فعالیت دارد.
وی یادآور شد: پس از جمع‌آوری اطلاعات، نسبت به بررسی آن در معاونت‌ها و مدیریت‌های تخصصی، کمیسیون‌ها، اتاق‌های فکر، مشاوره و کارشناسی و همچنین در مرکز پژوهش‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اقدام و نتیجه در قالب طرح‌ها و لایحه‌های عملیاتی ارایه خواهد شد.
گفتنی است ، معاون امور استان‌ها و تشکل‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از واحدهای تولیدی صنعتی چهارمحال و بختیاری مانند کارخانه‌های نساجی و موکت در بروجن و تولید لوازم‌خانگی و مخزن‌های گاز در شهرک صنعتی شهرکرد دیدن کرد.

46

کد خبر 1487225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =