افزایش تعداد مبتلایان مبتلا به کرونا در منطقه کاشان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از افزایش تعداد مبتلایان و بستریان کرونایی در منطقه کاشان خبر داد.

سید علیرضا مروجی در گفتگو با خبرآنلاین با اشاره به ابتلای ۳۴ مورد جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان اظهار داشت: تعداد مبتلایان به کرونا در منطقه کاشان از ابتدای شیوع در حدود یکسال پیش تاکنون به ۱۴هزار و شش نفر رسید.

وی با بیان اینکه تاکنون هشت هزار و ۵۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان از بیمارستان ها مرخص شده اند، ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان های منطقه کاشان بستری شده اند که از این میان ۱۳ بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و چهار بیمار نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون در مجموع ۹۳ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی منطقه کاشان بستری شده اند، تصریح کرد: ۷۹ بیمار از این تعداد در بیمارستان های کاشان و ۱۴ بیمار هم در بیمارستان های آران و بیدگل بستری شده اند.

وی از بستری ۲۱ بیمار نیز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۱۹ نفر از این بیماران در کاشان و دو نفر هم در آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی با اشاره به طی ۲۴ ساعت گذشته خوشبختانه هیچ بیمار فوتی در منطقه کاشان نداشته ایم، گفت: افزایش آمار مبتلایان و بستری بیماران مبتلا به کرونا نشانه موج بعدی شیوع ویروس کروناست و از اینرو رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک، عدم حضور در تجمعات و رعایت فاصله اجتماعی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ضروریست.

48

کد خبر 1487389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =