تلاش های شبانه روزی شرکت عمران و خدمات کیش برای نوروز ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش در نشست معاونین، مدیران وروسای این شرکت بر ضرورت تسریع فعالیت ها برای آماده سازی جزیره کیش درماه پایانی سال تاکید کرد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، دراین نشست ابوالفضل طیبی ضمن تقدیر از تلاش های حوزه های مختلف این شرکت به ویژه معاونت های امورشهری و فنی وعمرانی که با تلاش های مهندس آقازاده به عنوان متولی هر دو حوزه پروژه های بسیاری در دست اجرا دارد گفت: ماه پایانی سال پرکارترین ایام برای شرکت عمران، آب وخدمات کیش است و ضرورت دارد توان و زمان بیشتری درهمه حوزه ها برای ایفای مسئولیت ها صرف شود.
مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش افزود: یکی از اولویت های این شرکت درکنار انجام پروژه ها، تامین تجهیزات به روز واستاندارد ایمنی و شهری برای جزیره کیش است تا جزیره کیش به عنوان شهری پیشرو برای ارائه خدمات بهتر به امکانات مناسب مجهز شود.
وی با اشاره به پیام تقدیر بومیان کیش در خصوص احداث زمین ورزشهای ساحلی اظهار داشت: ما به عنوان خادمان مردم مسئولیت داریم زمینه های ایجاد و افزایش نشاط و سلامت اجتماعی  را فراهم کنیم و این پروژه جزو مسئولیت و وظیفه ما درشرکت عمران، آب وخدمات کیش بوده لذا خوشحالیم که گامی هرچند کوچک درجهت رضایتمندی ساکنان وبومیان کیش برداشته ایم.
گفتنی است تسریع درزیباسازی فضاهای شهری و فعالیت های عمرانی، پیگیری پروژه های در دست اجرا تا تکمیل طرح های با کیفیت و براساس برنامه زمانبندی ، اجرای طرح شهردار شب جزیره و آماده سازی جزیره کیش برای نوروز ۱۴۰۰ از دیگر موضوعاتی بود که دراین نشست طرح و بررسی شد.

46

کد خبر 1488123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =