پوشش روشنایی ۳۴۳ هزار مترمربع از سواحل و معابر اصلی جزیره کیش

از آغاز سال تاکنون حدود ۱۱ کیلومتر روشنایی با سطح پوشش حدود ۳۴۳ هزار مترمربع در محدوده سواحل، معابر اصلی و بلوارها، شهرک های جدید الاحداث و مسیر های مورد درخواست شهروندان انجام پذیرفته که تا پایان سال به ۱۴ کیلومتر افزایش خواهد یافت.

به گزارش به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش ، با برنامه ریزی های معاونت امور شهری این شرکت در خصوص تأمین روشنایی معابر که علاوه بر ایجاد امنیت در زیباسازی منظر شهری نیز موثر است عملیات تأمین روشنایی بلوار خرمشهر حد فاصل خیابان کرمان تا میدان قشم به طول ۲۱۰۰ متر اجرا شد.
به گفته مهندس آقازاده معاون امور شهری شرکت عمران، آب و خدمات کیش عملیات تأمین روشنایی و زیبا سازی این بلوار به طول تقریبی ۲ کیلومتر در مدت کمتر از دو ماه انجام شد و در این پروژه با استفاده از ۷۰ عدد پایه روشنایی به ارتفاع ۱۱ متر و نصب ۱۴۰ عدد چراغ خیابانی ال ای دی با رویکرد کاهش مصرف انرژی مساحتی حدود ۴۵ هزار مترمربع تحت پوشش روشنایی قرار گرفت.
وی در پایان با بیان اینکه در بحث روشنایی معابر به همت اداره روشنایی معاونت  امور شهری شرکت عمران، آب و خدمات کیش تمامی بخش های جزیره در یک عملیات گسترده مورد بررسی، بهسازی و به روز رسانی قرار گرفته و از آغاز سال تاکنون حدود ۱۱ کیلومتر روشنایی با سطح پوشش حدود ۳۴۳ هزار مترمربع در محدوده سواحل، معابر اصلی و بلوارها، شهرک های جدید الاحداث و مسیر های مورد درخواست شهروندان انجام پذیرفته که تا پایان سال به ۱۴ کیلومتر افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است جهت تأمین روشنایی در سال جاری تاکنون ۴۳۰ عدد پایه ۷ و ۱۱ متری، ۹۲۰ عدد چراغ در توانهای مختلف نصب و بالغ بر ۱۹ کیلومتر کابل کشی صورت پذیرفته است.

پوشش روشنایی ۳۴۳ هزار مترمربع از سواحل و معابر اصلی جزیره کیش

46

کد خبر 1488125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =