پیام رییس مجمع نمایندگان کردستان به مناسبت سالگرد انتخابات دوم اسفند

محسن فتحی نماینده مردم فهیم کردستان در مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبت سالگرد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر پایبندی در اجرای تعهدات و وعده‌های انتخاباتی خود تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، در پیام دکتر محسن فتحی خطاب به مردم کردستان خصوصا شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران آمده است:
•    خداوند مهربان را شاکرم که توفیقم داد تا اعتماد مردمانی را جلب کنم که جوانه امید را در دل های لبریز از ایمانشان پاس داشتند. مردمان صبور و متینی که به ساختن فرداهای روشن برای کردستان عزیزمان باور دارند. مردمانی روشن ضمیر و پاک دل که ایمانشان به سنت‌های لایتغیر الهی و به رحمت بی‌کرانش را هنرمندانه به نمایش گذاشتند.
•    بر خود لازم می‌دانم از جوانان، زنان و مردان نیک نامی که در آن ایام، داوطلبانه، علی‌رغم بی‌مهری‌ها و دشواری‌ها بر عهد خود برای سربلندی نیشتمان پایبند بودند تقدیر و تشکر نمایم و از بزرگوارانی که با صبر و شکیبایی، منطق و دوراندیشی، آگاهی و هوشمندی حامی و پشتیبان بنده بودند تا بعنوان خادم مردم درمجلس درد مردم را فریاد زنم و برای حرکت به سمت پیشرفت همت گمارم کمال تشکر را داشته باشم.
•    وضعیت نامطلوب اقتصادی در کشور، شیوع ویروس کرونا و برخی مشکلات ساختاری حرکت در مسیر توسعه را با کندی پیش می برد، اما در پیشگاه خداوند متعال به مردمان این دیار وعده می دهم از تمام توان خود در مجلس شورای اسلامی برای کمک به رونق اقتصادی مردم، تکمیل پروژه های عمرانی، ایجاد واحدهای اشتغالزایی، رونق زیرساخت ها، شکوفایی منابع انسانی کردستان، توسعه فرهنگی و هنری، توسعه فضاهای آموزشی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی استفاده نمایم.
•    امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود مرا یاری نموده و در سایه الطاف الهی با صیانت از آراء بسیار ارزشمند شما بتوانم گام‌های مهمی را در جهت اعتلا و آبادانی شهرها و روستاهای سنندج، دیواندره و کامیاران بردارم.
•    دفاتر ارتباطات مردمی اینجانب به شماره ۰۸۷۹۱۰۰۸۰۹۱ آماده دریافت رهنمودهای سازنده فرهیختگان و دلسوزان کردستان و همراهی در حل مشکلات مردمی است.

امید که همه ما در پیشگاه عدل الهی سرافراز باشیم.

46

کد خبر 1488204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =