۶۰۱ هزار عدد ماسک در کارگاه‌های چهارمحال و بختیاری تولید شد

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۱ هزار عدد ماسک پارچه‌ای و یکبار مصرف در کارگاه‌های تحت نظارت کمیته امداد استان تولید و به ست مصرف‌کنندگان رسیده است.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : علی ملک پور بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز کادر درمان و عموم مردم به ماسک‌های پارچه‌ای و یکبار مصرف، کارگاه‌های تولید ماسک و لباس بیمارستانی با نظارت این نهاد راه‌اندازی شدند.
وی با اشاره به فعالیت ۱۱ کارگاه تولید ماسک و لباس بیمارستانی در استان افزود: از این مجموع ۳ کارگاه توسط مراکز نیکوکاری، ۶ کارگاه توسط زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان و ۲ کارگاه دیگر نیز در قالب طرح اشتغال مددجویان راه‌اندازی شدند.
مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: در طول این مدت ۶۰۱ هزار عدد ماسک و ۱۵ هزار و ۵۰۰ دست لباس بیمارستانی نیز در این کارگاه‌ها تولید و میان اقشار آسیب‌پذیر و کادر درمانی توزیع شده است.
ملک پور با اشاره به ارائه خدمات حمایتی کمیته امداد استان به خانواده‌های نیازمند گفت: با شیوع ویروس کرونا در چندین مرحله بسته‌های لوزام بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده میان مددجویان توزیع شده است.
وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت در راستای کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی خانواده‌های نیازمند تحت حمایت و غیر تحت حمایت بسته‌های مواد غذایی و غذای گرم در چندین مرحله تهیه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دست نیازمندان رسانده شده است.

48

کد خبر 1488298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =