۷قبضه سلاح غیرمجاز در قزوین کشف شد

یگان حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین موفق به دستگیری متخلفان و معرفی متهمان به حوزه‌های قضایی استان برای برخورد قانونی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ احمد زارعی، ریس اداره شهرستان قزوین  با اعلام این خبرگفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین در اجرای قوانین و مقررات حفاظت و بهسازی و شکار و صید غیر مجاز و پایش از محیط های طبیعی و آلودگی محیط زیست تعداد ۷مورد متخلفان را دستگیر  و ۷مورد تخلف را ثبت و پیگیری قضایی کردند.

او با اشاره به بخش دیگری از عملگرد یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین ادامه داد: درماه گذشته ۱مورد زنده گیری پرندگان، ۵مورد شکار غیر مجاز پستانداران، کشف ۴مورد سلاح غیر مجاز، کشف ۴مورد ادوات و تجهیزات صورت گرفته است.

زارعی اظهار کرد: در این مدت با تلاش های گسترده و شبانه روزی محیط بانان حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین از وقوع شکار تعداد ۳مورد گونه جانوری قبل ازشروع به شکار جلوگیری بعمل آمده و متخلفان شناسایی و دستگیر شده و پرونده به مراجع قضایی ارجاع شده است.

او با اشاره به سایر اقدامات موثر این یگان برای حفاظت از تنوع زیستی استان گفت: در ماه گذشته ۳مورد سلاح غیر مجاز، ۴مورد سلاح مجازتوسط محیط بانان این استان کشف شده است.

ریس اداره محیط زیست شهرستان قزوین گفت: همچنین از شناسایی و رسیدگی به تعداد  ۵تخلف آلودگی  محیط زیست، ۲مورد تعلیف غیر مجاز دام خبر داد.

48

کد خبر 1488306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =