مردم برای جلوگیری از شیوع کرونای جهش یافته باید خرید عید را مدیریت کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل هشدار داد: مردم برای جلوگیری از شیوع کرونای جهش یافته باید خرید عید را مدیریت کنند.

به گزارش خبرآنلاین از اردبیل، شهرام حبیب‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا در اردبیل اظهار داشت: در راستای کنترل شیوع بیماری کرونای جهش یافته و نیز برنامه‌ریزی و مدیریت مناسب آن تمهیدات لازم به عمل آمده و درصدد هستیم در راستای جلوگیری از کرونای جهش یافته انگلیسی تمهیدات لازم را انجام دهیم.

وی بیان کرد: همچنان بیشترین بستری‌ها مربوط به شهرستان اردبیل است و در این زمینه به دنبال بهبود بیماری و کمک به بهتر شدن وضعیت موجود هستیم چرا که کوچک‌ترین سهل‌انگاری و عادی‌انگاری همانند یک معضل و بحران جدی محسوب می‌شود که می‌تواند برای ما بسیار خطرآفرین باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: چهار شهرستان اردبیل دارای وضعیت زرد و مابقی شهرستان‌ها آبی هستند که نباید شرایط به وضعیتی برسد تا دوباره وضعیت به شرایط قبلی بازنگردد و شاهد افزایش ابتلا به بیماری کرونا و شروع پیک چهارم کرونا نباشیم که این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

حبیب‌زاده ادامه داد: انتظار ما از شهروندان این است که نسبت به خرید عید مدیریت‌های لازم را داشته باشند و نسبت به کاهش رفت و آمدها و تجمعات و ترددها برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند چرا که این مسئله در حال حاضر برای جلوگیری از شیوع کرونای جهش یافته امری لازم و حیاتی است.

48

کد خبر 1488323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =