‍ اختصاص ۵۰۰ تبلت به دانش آموزان مناطق محروم چهارمحال وبختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۵۰۰ دستگاه تبلت از سوی مرکز آمار ایران برای دانش‌آموزان مناطق محروم استان خبر داد و گفت: این تبلت‌ها برای آموزش دانش‌آموزان در مناطق محروم اختصاص پیدا کرده است و به‌زودی در بین آن‌ها توزیع می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : اقبال عباسی در جلسه هماهنگی اجرای طرح آجر به آجر در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه باید فرهنگ خیری در بین مردم تقویت شود، اظهار کرد: در همین راستا می‌توان از ظرفیت رسانه‌ها، صدا و سیما، فضای مجازی و ... استفاده کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: خوشبختانه طبق آمارهای ارائه شده همراهی مردم در طرح آجر به آجر و پویش‌های مرتبط با آن خوب بوده و می‌توان با تبیین این طرح برای دانش‌آموزان، مشارکت خانواده‌های آن‌ها را نیز در این طرح جلب کرد.

عباسی افزود: برای فرهنگ‌سازی در حوزه مشارکت‌های مردمی در بحث مدرسه‌سازی می‌توان در جلسه آتی شورای آموزش و پرورش در گام اول مشارکت مدیران عضو این شورا را جلب کرد، همچنین می‌توان از ظرفیت سرمایه‌گذاران واحدهای تولیدی بزرگ استان نیز در همین راستا استفاده نمود.

استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص فرمول رتبه‌بندی استان‌ها در حوزه‌های مختلف، خاطر نشان کرد: رتبه‌بندی به شیوه‌های کنونی دارای ایراداتی است و باید بر اساس تمامی شاخص‌ها انجام شود، گاهی این نوع رتبه‌بندی موجب ایجاد رقابت کاذب می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: اینکه به‌صورت مداوم چهارمحال و بختیاری را در تمامی حوزه‌ها محروم معرفی کنیم موجب دلسردی سرمایه‌گذاران می‌شود. در این استان ظرفیت‌های بزرگی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها در راستای پیشرفت و توسعه استفاده کرد.

46

کد خبر 1488522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =