انتصاب ۳ مدیر بومی در پست های سرپرستی معاونت فرمانداری های اشتهارد، نظرآباد و ساوجبلاغ

طی حکمی از سوی نماینده عالی دولت در استان البرز و در راستای استمرار اعتماد به نیروهای بومی، مجرب و کارآمد استان، مسعود نجفی بعنوان سرپرست معاونت فرمانداری اشتهارد، داود جعفری اسکندرلو بعنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی نظرآباد و کامران عظیم زاده بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ساوجبلاغ منصوب شدند.

به گزارش خبر آنلاین و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با اشاره به اینکه این فرصت برای تمامی نیروهای بومی استان فراهم است که توانمندی های خود را نشان دهند و در پست های مدیریتی منصوب شوند، افزود: فرصت های برابر مهیا شده تا کارمندان با انگیزه و خلاقیت بیشتری در مسیر توسعه و آبادانی استان همراه باشند. 
وی ادامه داد: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک موهبت بزرگ است که باید ارج نهاده شود و مدیران در سمت ها و پست های مختلف مسیر کسب رضایتمندی مردم را طی کنند.
شهبازی گفت: بر این باور هستم که نیروهای توانمند و کارآمدی در مجموعه استان وجود دارند از این رو با شناسایی آنها نسبت به انتصاب و بکارگیری در جایگاهی متناسب اقدام می کنم.
در متن این احکام که جداگانه صادر شده آمده است:
با استعانت از خداوند مهربان به موجب این ابلاغ به این سمت منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و د رچارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

46

کد خبر 1488558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =