رزمایش سراسری بهینه سازی شبکه توزیع برق و اصلاح روشنایی معابر در استان سمنان

رزمایش سراسری تعمیرات و بهینه سازی شبکه توزیع برق با رویکرد تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با دستگاه های رمز ارز غیرمجاز در استان سمنان به اجرا درآمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان با عنوان این خبر بیان داشت: چهارمین اقدام فراگیر که با ابلاغ شرکت توانیر به منظور تعمیرات سراسری و به صورت ماهیانه در شرکت های توزیع نیروی برق کشور برگزار می شود، در روزهای ۳۰ بهمن و یکم اسفندماه سال جاری در شهرهای مختلف این استان با پیام "تلاش صادقانه ، خدمت بی منت" انجام شد.

سید محمد حسینی نژاد گفت: استفاده از کنتورهای فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی "فهام" ، یک درمیان کردن چراغ های روشنایی معابر، تنظیم ساعت های فرمان نجومی مدارات روشنایی، مقابله با دستگاه های رمز ارز غیرمجاز و توسعه بکارگیری نرم افزار برقِ من در اخذ گزارش های مردمی، به عنوان رویکردهای این مانور سراسری به شمار می رود.

وی تصریح کرد: برای اجرای این رزمایش، ۳۵ اکیپ روشنایی معابر به تعداد ۸۱ نفر، ۱۳ گروه تست و بازرسی لوازم اندازه گیری به تعداد ۲۲ نفر و در مجموع ۴۸ تیم اجرایی و تخصصی، به همراه ۲۲ نفر ناظر فنی و ایمنی، با بهره گیری از ۵۹ دستگاه خودروی عملیاتی، برنامه های پیش بینی شده را به انجام رساندند.

حسینی نژاد خاطرنشان کرد: تعدیل چهار هزار و ۶۱۶ مورد چراغ های روشنایی معابر، کشف ۱۰ دستگاه رمز ارز غیرمجاز، بهبود عملکرد ۶۷۸ دستگاه ساعت های فرمان نجومی مدارات روشنایی و توسعه بکارگیری از نرم افزار برقِ من در اخذ گزارش های مردمی به تعداد ۴۱۵ مورد ثبت در سامانه، به عنوان مهم ترین اقداماتی است که در قالب مانور مورد اشاره عملیاتی شده است.

46

کد خبر 1488626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =