۸۶.۷ میلیارد ریال برای توسعه روستاهای قشم هزینه شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از هزینه کرد بیش از ۸۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار ابتدای سال، برای توسعه عمرانی روستاها با هدف ایجاد توسعه متوازن در جزیره قشم خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : فرج طهماسبی دیزج با بیان این مطلب اظهار کرد: : رشد و توسعه عمرانی روستاها و همچنین فعالیت جهت توسعه متوازن در جزیره قشم یکی از اهداف سازمان منطقه آزاد قشم به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: اجرای طرح های توسعه عمرانی در روستاهای جزیره قشم در قالب تفاهمنامه با دهیاری‌ها و پیمانکاران روستایی انجام شده است.

به گفته مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم؛ ساخت و تجهیز مراکز آموزشی، روشنایی معابر، ساخت فضای سبز، ایجاد پارک و کمپ پارک، احداث معابر و آسفالت بلوار اصلی روستاها از جمله تفاهمنامه‌های منعقد شده برای توسعه متوازن روستاهای جزیره قشم در سال ۱۳۹۹ است.

طهماسبی در پایان تصریح کرد: ۱۵ هزار مترمربع ساخت پارک خانواده، پنج کیلومتر آسفالت معابر، هفت هزار متر مربع سنگ‌فرش مسیر پیاده‌روی، سه کیلومتر جدول کشی و سه کیلومتر روشنایی بلوار ورودی در روستاهای قشم از جمله طرح‌های اجرا شده به شمار می‌رود.

۴۶

کد خبر 1488630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =