افزایش ۱۵درصدی شعب اخذ رای در قزوین

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: براساس پیش بینی‌ها تعداد شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای سال۱۴۰۰ در استان قزوین نسبت به انتخابات۹۶ نزدیک به ۱۵درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، معاون سیاسی استاندار قزوین در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و هیات عالی نظارت بر انتخابات، اظهار کرد: در انتخابات سال۱۴۰۰ یک هزار و ۲۷۷شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و یک هزار و ۵۶۶شعبه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده است.

او افزود: برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در سال آینده کلیه عوامل اجرایی فرمانداری و بخشداری ها در دوره آموزشی طرح جامع انتخابات شرکت کرده و نسبت به چگونگی اجرا و برگزاری انتخابات توجیه شده اند.

این مقام مسئول گفت: البته استان قزوین هم برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات پیشنهادهایی را داشته که تمامی این پیشنهادها به وزارت کشور ارسال شده است و امیدواریم با استقبال ستاد انتخابات همراه باشد.

حبیبی بیان کرد: تا به امروز در زمینه برگزاری انتخابات سال آینده در استان قزوین اقداماتی هم انجام شده که از جمله مهمترین آنها می‌توان به ارسال چهار گزارش تحرک انتخابات استان به وزارت کشور و استعلام های موجود از چگونگی روند انتخابات نام برد.

او گفت: سامانه جامع اخبار انتخابات استان و شهرستان ها هم راه اندازی شده و اخبار مربوط از تحرکات انتخاباتی استان در این سامانه بارگذاری می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اظهار کرد: امیدواریم با تلاش تمامی دست اندرکاران اقدامات به گونه ای انجام شود که شاهد حضور پرشور و گسترده مردم در این انتخابات باشیم.

46

کد خبر 1488663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =