۱۹۲میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با همکاری بانک‌های عامل ۱۹۲میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده در قزوین پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رضا گروسی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین افزود: تاکنون ۲۰هزار و ۷۲۰پرونده دریافت تسهیلات برای اشتغال ۲۷هزار و ۹۹۶نفر در استان جهت دریافت ۲۷۸میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان تسهیلات تشکیل شده است.

گروسی با قدردانی از همکاری بانک های عامل در پرداخت این تسهیلات، اظهار کرد: تاکنون بانک ملی ایران با سه هزار و ۳۱۵پرونده، بانک سپه با سه هزار و ۲۶۶فقره، بانک تجارت با ۲هزار و ۸۴۸ فقره، بانک ملت با ۲هزار و ۸۲۶فقره و بانک صادرات با هزار و ۹۷۸فقره پرونده بیشترین میزان پرداختی را ثبت کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین افزود: آخرین مهلت ثبت نام و درخواست تسهیلات کرونا در سامانه کارا تا ۱۵اسفندماه سال جاری تعیین شده است ولی با توجه به وضعیت کرونایی استان در صورت تمدید مهلت ثبت نام اطلاع رسانی می شود.

او با اشاره به آسیب شناسی و راستی آزمایی تسهیلات پرداختی کرونا گفت: در این طرح تعدادی از دریافت کنندگان تسهیلات کرونا به منظور اعتبارسنجی و راستی آزمایی به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و بازدید از آنها با مشارکت نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در پرداخت این تسهیلات صورت می‌گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معارفه صفرعلی طاهری به عنوان رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکستان، بیان کرد: امیدواریم با همکاری و هم افزایی دستگاه های مجری و متولی شاهد اقدامات جدی و موثر در حمایت از اصناف و مشاغل آسیب دیده از کرونا و تسریع در پرداخت تسهیلات به این مشاغل در شهرستان تاکستان باشیم.

46

کد خبر 1488665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =