۰ نفر
۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
عبور بیت کوین از 57 هزار دلار

فارس نوشت: قیمت هر توکن بیت کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 2 درصد رشد کرده و در حال حاضر از رقم 57 هزار دلار نیز عبور کرده است.

در معاملات ۲۴ ساعت گذشته قیمت هر توکن بیت کوین بیش از ۲ درصد رشد کرده و حالا به حدود ۵۷ هزار و ۵۰۰ دلار رسیده است. 

بیت کوین در ۷ روز گذشته رشد ۱۵ درصدی را تجربه کرده و در ۲۴ ساعتی که گذشته ۱.۱۳۴ میلیون توکن بیت کوین جابه جا شده است.

ارزش معاملات ۲۴ ساعتی  که گذشت بیش از ۶۳ میلیارد دلار بوده و حالا ارزش کل بازار بیت کوین به هزار و ۴۶ میلیارد دلار رسیده است. برخلاف بیت کوین اما اتریوم و بینانس کوین، کاهش قیمت را تجربه کردند. 

دلیل رشد قیمت بیت کوین در روزهای اخیر خبرهای مربوط به ورود ۱.۵ میلیارد دلاری تسلا به بازار ارز مجازی و خرید بیت کوین در کنار اقدام شرکت‌های بزرگی نظیر مسترکارد و بانک نیویورک ملون در تسهیل خرید و فروش ارزهای مجازی برای مشتریان شان است.

عبور بیت کوین از 57 هزار دلار

در حالی بیت کوین حالا از مرز ۵۷ هزار دلار عبور کرده که در ابتدای ماه فوریه ۳۳ هزار دلار قیمت داشت. بیت کوین در سال ۲۰۱۳ تنها ۱۱۵ دلار قیمت داشت و روند صعود آن و عبور قیمت آن از هزار دلار در اواخر سال ۲۰۱۶ آغاز شد.

بیت کوین یک بار در دسامبر سال ۲۰۱۷ و در مدت چند ماه از حدود هزار دلار به ۱۹ هزار و ۹۸۲ دلار رسیده بود اما به فاصله چند روز تا ۱۳ هزار دلار سقوط کرد و در فوریه ۲۰۱۸ به زیر ۹ هزار دلار رسید.

بیت کوین سال ۲۰۱۹ را روی رقم ۳۸۰۰ دلار آغاز کرد و در سال ۲۰۲۰ به حدود ۷ هزار دلار رسید. بیت کوین از دسامبر سال گذشته دوباره روند صعود قیمت را آغاز کرد و حالا به فاصله ۵۱ روز حدود دو برابر شده است.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1488724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =