نایب رئیس هیات فوتبال را به مجمع راه ندادند

فارس نوشت: دبیر سابق هیات فوتبال استان تهران گفت: ضعیف‌ترین هیات فوتبال حاضر در کشور مربوط به استان تهران است.

رضا عابدینی در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال تهران اظهار داشت: امیدوارم بعد از 2 سال تاخیر قصدی مجمع خوبی برگزار شود و حاشیه‌ای رخ ندهد چون این انتخابات باید به بهترین شکل برگزار شود. ما ضعیف ترین هیات فوتبال کشور را داریم.

وی در خصوص اینکه چه اتفاقی رخ داد که تهران ضعیف ترین هیات فوتبال کشور است گفت: در این 12 سال کدام زمین در اختیار هیات فوتبال تهران قرار داده شده است؟ این هیات کدام سالن ورزشی را گرفته است؟ داوران ما چرا باید مورد ضعف و انتقاد قرار بگیرند. چطور می‌شود در یک بازی شهرستانی 10 نماینده مجلس و فرماندار می‌روند و مسابقه را از نزدیک می بینند  ولی در تهران اینگونه نیست.  چون ما نتوانستیم پوئن بگیریم، ما فقط مبلغ  ورودی از تیم‌ها گرفتیم و  همیشه یک سال از همه چیز عقب بودیم. متاسفانه ما(هیات فوتبال) را تحویل نمی‌گیرند. در انتخابات باید کسی را انتخاب کنیم که برای هیات فوتبال آورده داشته باشد.

وی افزود: من نمی‌خواهم کسی را بکوبم، من با آقای شیرازی کار کردم و در این 2 سال خانه نشینی ندیدید که از او انتقاد کنم ولی سوال من این است که چرا رئیس هیات فوتبال تهران را هیچ مجمعی تحویل نمی‌گیرد؟ نماینده مجلس باید به هیات فوتبال بیاید چون آنها رای می‌خواهند اما عملا کسی این پست ریاست هیات فوتبال تهران را تحویل نمی‌گیرد. این ضعف تعامل که به هیات فوتبال ضربه زده است.

عابدینی در خصوص اینکه چرا اجازه ندادند در مجمع انتخاباتی حاضر شود عنوان کرد: طبق قانون من هنوز نایب رئیس و دبیر هیات فوتبال تهران هستم. آقای طالقانی وقتی من را دید دستم را گرفت و گفت چرا بیرون هستی؟گفتم من را راه نمی‌دهند اما او گفت بیا داخل. وقتی به داخل جلسه رفتم دیدم میز و نه جایگاهی برایم در نظر نگرفتند. من قانونا نایب رئیس هیات فوتبال هستم و اساسنامه فدراسیون می‌گوید اگر قرار است نایب رئیس یک هیات فوتبال عزل شود باید مجمع تشکیل شود اما هیچکدام از این مجامع تشکیل نشده است.

256 251

کد خبر 1488916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =