شناسایی ۲۷۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در اصفهان/هشدار نسبت به افزایش مراجعات

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی ۲۷۲ مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین، اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۹۶۹ بیمار مشکوک به کرونا ۲۷۲ مورد قطعی شناسایی شد و ۷۵ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۶۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۴۴۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۵۶ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر سه بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته هیچ مورد قطعی مرگ در اثر ابتلا به کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گزارش نشده است.

وی افزود: تعداد مراجعات سرپایی و به دنبال آن بستری های کرونا در استان اصفهان روند تزایدی دارد و اگر مراقبت های ویژه در رعایت دستورالعمل های بهداشتی نشود پیش بینی می شود در نیمه اسفندماه موج سوم کرونا در استان اصفهان را شاهد باشیم.

46

کد خبر 1489013

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =