روند توسعه صنعتی در شهرستان میامی شتاب می‌گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: روند توسعه صنعتی و اقتصادی در شهرستان میامی با اجرای طرح‌های زیرساختی و توسعه‌ای شتاب می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد روز سه‌شنبه در نشست ویدئو کنفرانسی کمیسیون ماده ۱۱ (قانون هوای پاک ) در سالن کوثر استانداری سمنان افزود: ظرفیت‌ اقتصادی خوبی در شهرستان میامی وجود دارد که باید با دیدگاه کارشناسی برای شکوفایی این‌ منابع اقدام کرد.
وی خاطر نشان کرد: اجرای قوانین زیست محیطی در استان سمنان با جدیت دنبال می شود و طرح هایی در استان مجوز تولید خواهند گرفت که پیوست‌های اجتماعی و قوانین زیست محیطی آن لحاظ شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی سمنان در مرکز و غرب استان مستقر است که باید با شکوفایی منابع موجود،‌ واحدهای تولیدی جدید در شرق استان به ویژه در شهرستان میامی احداث شود.
شریفی نژاد اضافه کرد: اجرای طرح‌های زیست محیطی نباید سخت‌گیرانه باشد بلکه باید در کنار رعایت قوانین ، روند اجرای طرح های توسعه ای در استان شتاب گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: هماهنگی خوبی در بین دستگاه های اجرایی استان برای حمایت از تولید با رعایت قوانین زیست محیطی وجود دارد.

48

کد خبر 1489427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =