اختصاص  ۳۵۱۲ شعبه اخذ رای در آذربایجان‌غربی برای انتخابات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارآذربایجان‌غربی، گفت: برای اخذ آرای مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۳ هزار و ۵۱۲ شعبه اخذ رای و برای انتخابات ریاست جمهوری ۲ هزار و ۹۶۲ شعبه اخذ رای در استان پیش‌بینی شده است.

 به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی مصطفوی در نخستین جلسه ستاد انتخابات استان، با اشاره به در پیش رو بودن ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور، گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر در ۴۸ شهر و شوراهای اسلامی روستا در ۲۱۷۲ روستای استان برگزار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات، گفت: برای اخذ آرای مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۳ هزار و ۵۱۲ شعبه اخذ رای و برای انتخابات ریاست جمهوری ۲ هزار و ۹۶۲ شعبه اخذ رای در استان  پیش بینی شده که بعد از تصویب هیات‌های اجرایی نهایی می شوند.

مصطفوی گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ٢١ اردیبهشت ١۴٠٠ آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه ٢۵ اردیبهشت ١۴٠٠ (به مدت ۵ روز) ادامه می‌یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٩ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ٢۶ اسفند ١٣٩٩ (به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد.

وی اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ١۴٠٠ آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه؛ ۲۲ فروردین ١۴٠٠ (به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد.

46

کد خبر 1489465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =