«سپیده توکلی» سرمربی تیم دوومیدانی بانوان سداد شد

روابط عمومی سداد نوشت: مراسم معرفی«سپیده توکلی» سرمربی تیم دوومیدانی بانوان سداد برگزار شد.

 در راستای تعهدات شرکت سداد در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، تیم دوومیدانی بانوان این شرکت برای حضور در رقابتهای قهرمانی کشور تشکیل شد.

در این رابطه، مراسم رسمی معرفی سپیده توکلی به‌عنوان سرمربی تیم دوومیدانی بانوان شرکت پرداخت الکترونیک سداد ظهر امروز سه‌شنبه پنجم اسفندماه در محل دفتر دکتر محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت برگزار شد.

در این مراسم، محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد ضمن تاکید بر اینکه از این پس نگاه ویژه‌ای به تیم دوومیدانی سداد داریم، گفت: بی‌شک اهداف شرکت ها در این زمینه منجر به افزایش کارایی و اثربخشی کارکنان با ایجاد حس تعلق و همچنین بهبود تصویر برند و کسب و کار از منظر مشتریان خواهد بود.

وی افزود: تیم دوومیدانی بانوان سداد با محوریت عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت پرداخت الکترونیک سداد تشکیل شده و امید است با تلاش و پشتکار اعضای کادر فنی که از قهرمانان ایران و آسیا بوده‌اند، نتایجی درخور و شایسته‌ی نام شرکت پرداخت الکترونیک سداد در رقابت های قهرمانی کشور رقم بخورد.

در پایان این مراسم، محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد طی احکامی جداگانه، سپیده توکلی نیک، هانیه معمارمنش و سمیه حسنی را به ترتیب به‌عنوان سرمربی، مدیر اجرایی و سرپرست تیم دومیدانی بانوان سداد منصوب کرد.

لازم به ذکر است رقابتهای دوومیدانی بانوان کشور از روز یکشنبه 11 اسفندماه و به مدت دو روز در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود.

258 252

کد خبر 1489507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =