لوازم آرایشی دست دوم در اصفهان عرضه نشده است

رئیس اتحادیه لوازم بهداشتی و آرایشی استان اصفهان گفت: شیوع کرونا بر صنف لوازم آرایش و بهداشت اثر سوء گذاشته است اما گزارشی از عرضه لوازم آرایشی دست دوم در اصفهان نداشتیم.

جعفر عطیار در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین با اشاره به اینکه در استان اصفهان گزارشی از فروش لوازم آرایش دست دوم به علت گرانی بیش از اندازه این نوع محصولات را نداشتیم، اظهار داشت: فرهنگ مردم به گونه ای است که حتی از لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته هم استفاده نمی کنند چه برسد به آنکه بخواهند از لوازم آرایش مصرف شده در حد نو استفاده کنند.

وی افزود: لوازم آرایش در شرایط تحریمی به کشور وارد نمی شود و کارخانه ها در داخل کشور به تولید لوازم آرایشی اقدام می کنند.

رئیس اتحادیه لوازم بهداشتی و آرایشی استان اصفهان بیان داشت: لوازم آرایشی تولید داخل با قیمت نسبتا مناسب عرضه می شود.

وی در ارتباط با فروش اشانتیون ادکلنهای خارجی در برخی فروشگاه‌ها این مطلب را رد کرد و اضافه کرد: از آنجا که قیمت ادکلن بسیار بالاست برخی از فروشگاه ها نسبت به فروش این ادکلن ها در حجم کمتر اقدام می کنند،این اقلام صرفا برای توانایی خرید در بازار عرضه می شود و اشانتیون شرکت‌های تولید کننده عطر و ادکلن به فروش نمی رسد.

عطیار به تاثیرات مخرب کرونا بر صنف لوازم بهداشتی و آرایشی در استان اصفهان اشاره ای داشت و گفت: در استان اصفهان ۸۰۰ واحد در حوزه لوازم بهداشتی و آرایشی فعالیت می کنند که با شیوع کرونا همگی متضرر شدند.

وی با ابراز نگرانی از وضعیت به وجود آمده در اثر شیوع کرونا بر صنف لوازم آرایشی و بهداشتی افزود: امسال با شیوع کرونا ۱۵ واحد لوازم آرایشی و بهداشتی از این شغل کنار رفته اند چراکه در حالت ورشکسته قرار گرفتند و ضرر و زیان عدیده ای متحمل شدند.

48 

کد خبر 1489551

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =